NatsuYuhi
NatsuYuhi napisała na forum gry Crossout
Gra się wiesz lub sama wyłącza Jest też opcja, że masz za słaby sprzęt. Minimalne wymagane to: OS: Windows® 7 / Windows® 8 / Windows® 10​ Processor: Intel® Core™ 2 Duo E8500 or AMD Phenom™ II X3 720 Memory: 4 GB RAM Video Card: NVIDIA® GeForce® GT 440 or AMD™ Radeon™ HD 5670 or Intel® HD Graphics 5000 Hard Disk Space: 3 GB Additional: Broadband Internet connection
NatsuYuhi
NatsuYuhi napisała na forum gry Khan Wars
Poziomy ??? 1. Wykonując zadania 2. Rozbudowując swoją twierdzę 3. Atakując obozowiska bandytów 4. Trening swojej armii 5. Wysyłając swojego "rycerze" na misje
Kto lepszy na jungle? Shyvana jest typowym tankiem i jest dobrym wyborem jeśli nie ma żadnego tank'a w teamie, choć nie powiem, że jest łatwo nią gankować. Schaco jest prostą postacią na jungli. Może bez pomocy drużyny rozpocząć junglowanie. Jego Q jest idealne do ganków, tak samo jak jego W i E są często pomocne. Nie powiem Ci, która postać jest dokładnie lepsza, bo to trzeba samemu wyczuć. Tak samo jest z linią, nikt Ci nie powie na jakiej linii masz grać. Grasz tym co Ci się podoba i gdzie lubisz.
Interfejs... Prawdopodobnie interfejsu już nie zmienią, głosowania żadnego nie będzie, a jak już, to na pewno nie na to, żeby przywrócili stary. Nowy interfejs byłby okey, gdyby nie pomieszali wszystkich rzeczy, zabójstwa/zgony/asysty jak i miniony są powyżej minimapy, a liczba złota jak i zakupione już itemy są po drugiej stronie, co nie jest ułatwieniem dla osób, które grają od samego początku. A co do muzyki, to prawdopodobnie ona jest tylko na czas tego event'u co teraz trwa. Jak się event skończy, to zapewne wróci stara muzyka, lub jakaś nowa.
NatsuYuhi
NatsuYuhi zadał pytanie w grze Hero Zero
Jak opuścić/rozwiązać drużynę? Od kilku dni próbuje opuścić/rozwiązać moją drużynę... Szukałam w internecie jak to zrobić, ale sposoby, które znalazłam nie "włączają się" u mnie... Wie ktoś jak mam przekazać dowodzenie innej osobie, a sama będę mogła odejść? Albo w ogóle jak rozwiązać drużynę?