Chaffie i exp w 9.3 Pytanko odnośnie tego zapisu z oficjalnej strony: "Gracze, którzy którzy odblokowali M24 Chaffee otrzymali 43 340 punktów doświadczenia na tym pojeździe." Sprzedałem ten czołg dawno temu bo mi się znudził ale miał status elitarnego. Czy dostanę exp gdy go odkupię lub w jakiś sposób zostanie ten exp przeransferowany i czy będę zmuszony expic moduły od nowa? Czołg odblokowany jest tyle że nie mam go w garażu.
Problem z logowaniem Witam od 10.00 dn 1.9.2014 nie mogę się zalogować ani na EU1 ani na EU2 a mineło już 30 min. Czy ktoś ma podobną sytuację czy już opierdzielać dostawcę neta? Mi się pierwszy raz przydarza o takiej porze w dzień powszedni i tak długo. Rejon zachodniopomorskie.
N0sfera1U
N0sfera1U zadał pytanie w grze Royal Quest
Oddam kod o wartośći 25zł z Cdaction Witam. Jestem czytelnikiem cdaction lecz nie jestem graczem w Royal Quest. Posiadam do ożenienia kod o wartości 25zł. Nie chce niczego w zamian. Choć nie pogardzę bonusem do WoT. Kod oddam pierwszej osobie która do mnie napisze. Wymagane minimum kultury osobistej i poszanowanie dla mowy ojczystej. Nie wiem czy kody można łączyć bo mnie to nie interesuje.
Patch 9.3 i KW-1S Orientuje się już ktoś czy w związki z przeniesieniem siemki na 5 tier w równoważniku dostanie się KW-85? Zazwyczaj tak było choć by przeskok IS 4 na X tier i parę podobnych. Siemka mi się nie podobała ale to było 2 lata temu a teraz się zastanawiam czy sobie nie odkupić dla celów kolekcjonerskich i z opcją czołgu gratis.