Musiel1337
Musiel1337 napisał na forum gry Hero Zero
prosze o pomoc Poprawić to możesz poprzez dojście do innej drużyny. Najprawdopodobniej owa drużyna ma strasznie mało popularności, ponieważ to daje dużooo, więcej exp'a Rozbudujcie ją bardzo..
Musiel1337
Musiel1337 napisał na forum gry Hero Zero
POMOCY!!!!!! To zależy, pierw musisz sobie dać wspomagacz na misje 50%. Bez niego ani rusz. Następnie musisz codziennie, podkreślam CODZIENNIE robić wszystkie misje, ale tylko na exp. Robić bohaterskie czyny na pkt doświadczenia, wiesz... Najlepiej zbierać takowe zadania przez 2 tyg min. Następnie je wykorzystać, jednak jest to naprawdę trudne nawet dla prosów. Ale uważam, że jak się postarasz będziesz mógł zając 3,2 czy nawet 1 miejsce. :)
overwatch? Overwatch - Pokaz podejrzanych graczy o cheaty/greffing Jak masz OW którego możesz zdobyć jak masz: Minimum Silver Master Elite. Minimum 1500 Godz. W CS:GO. Minimum 150 Wygrany. Jak masz OW oglądasz demko podejrzanego. "The Suspect" Oceniasz czy ma aima/wh/griffing/inne i zaznaczasz opcję. W nagrodę dostajesz EXP. OW Pomaga Valve w łapaniu cheaterów, aby tobie się lepiej grało ;)