Ulepszenie staku Tu nie ma takiego wyboru jak w WoT z modułami. Tak naprawdę masz moduły zawsze pod 2 ścieżki - ten sam tier inna klasa statku lub następny tier. ulepszać warto wszystko. Dostaniesz elitkę oraz statek będzie miał lepsze parametry. W WoT wybór jest bardziej istotny bo więcej części jest dla jednego pojazdu. Tu tego nie ma.
Mr_Zed
Mr_Zed napisał na forum gry World of Tanks
Pierwsze zadanie Od około tygodnia dla WoT już nie ma opcji z SS. Teraz został dodany system automatyczny. Z pierwszym zadaniem nie wiadomo jak jest. ja np czekam już ponad 72h i ani supp ani dogry.pl via FB nie odpowiadają co i jak.
Mr_Zed
Mr_Zed napisał na forum gry World of Tanks
5 czołgów na 2 tier Niestety oficjalnego stanowiska dogry.pl na razie brak. Ignorują pytania o to. Mi po upływie więcej niż 72h nadal nie zaliczyło (a gram głównie Tier III w tym momencie i zbieram na kilka IV).
Mr_Zed
Mr_Zed napisał na forum gry World of Tanks
Aktywacja na dogry Na tronie z gra powinno być pole do wpisania nicka z gry - wówczas to jedno powinno zaliczyć. WoT jako pierwszy dostał "automatyczny system" do sprawdzania zadań. niestety ale działa chyba tylko na rejestrację i pierwszy mecz.