MrGrzech
MrGrzech zadał pytanie w grze World of Tanks
Problem w czasie gry. Gdy chcę zminimalizować wota podczas gry lub w hangarze blokuje mi się gra i kursor, mogę tylko kliknąc ctrl+alt+delete do menadżera zadań ale pokazuje się tylko dolny pasek. Nie mogę wyłączyć wota ALT+F4 ponieważ to nie działa. Jedynym sposobem jaki znalazłem jest restart kompa ale czy znacie jakiś inny sposób? Proszę o pomoc i sensowne odpowiedzi.
MrGrzech
MrGrzech zadał pytanie w grze World of Tanks
Problem z grą....... Zainstalowałem sam mod xvm. wchodzę do bitwy wszystko w porządku. patrzę podczas bitwy na tabele drużyn i widzę czołg jego ikonkę i [ewentualnie] ikonkę klanu ale nie widzę żarówek które pokazują który czołg sięświeci w danym momencie.
MrGrzech
MrGrzech zadał pytanie w grze World of Tanks
Problem z modem WoT [karuzela czołgów] Witam, mam problem z modem carousel. Sprawdzając w pliku carousel.xc znalazłem następujący urywek : "zoom": 1, // Number of rows at carousel. // Количество рядов карусели. "rows": 2, // Spacing between carousel cells. // Отступ между ячейками карусели " Z tego wynika że wszystko jest w porządku lecz gdy wchodzę do wota mam ten mod ale mam tylko 1 rząd [row] a wg powyższego fragmentu powinienem mieć 2 rzędy [ "rows": 2,"]. Jest jakaś możliwość jak to naprawić? Proszę o pomoc.
MrGrzech
MrGrzech zadał pytanie w grze World of Tanks
Wybór pomiędzy V tierowymi premkami. Mam pytanie, która V premium jest lepsza ? Chi-nu kay czy T14 ? Wiem że to jest ciężkie porównanie ale sam nie wiem co wybrać. Do obydwóch nacji potrzeba mi premki do szkolenia załogi ale nie stać mnie na wyższy tier. Myślę o japończyku ponieważ mam już Churchilla 3 i T-25 i niemcem gra mi sie nieziemsko lepiej ale słyszałem że japończyk to gówno. Proszę o jakieś sensowne opinie i wyjaśnienie, bardzo by mi to pomogło. Pozdrawiam.
MrGrzech
MrGrzech zadał pytanie w grze World of Tanks
Problem z World of Tanks. Mam taki problem że gdy włączę grę i pogram z 5 bitew to jak zminimalizuję wota to jak klikam na pasku zeby do niego powrócić wywala mnie z gry i od nowa muszę go uruchamiać. Czy ktoś może ma tak samo? Czy ktoś ma jakąś radę na ten problem ? Proszę tylko o sensowne odpowiedzi.