Witam mam pytanie co do gry Games of glory pierwsze zadanie mam zeby wysłać sreena z ukonczonym samouczkiem i tutaj pytanie gdzie mam zrobic sreena i zeby byl nick jeszcze widoczny ?
portal do piekieł (gildia) Nie. :) Chyba, że dojdziesz do gildii, która również pokonała 1 potwora w portalu gildii. Jeśli np. dojdziesz do gildii, która pokonała 9 poziomów portalu to dostaniesz 9% premii. To działa jak rozbudowa gildii: im więcej potworów w portalu pokona gildia, tym więcej % dostaniesz.
sprzedawanie kluczy. Klucze możesz sprzedać, ale osobiście nie polecam tego robić, ponieważ są bardzo tanie. Kiedyś na początkowym poziomach było warto, bo kosztawały 250 złota - teraz za klucz dostaniesz zaledwie 2,50 złota. Tak czy siak, jeśli sprzedasz klucz, trafisz go prędzej czy później w karczmie. Nie było i nie będzie nigdy stytuacji, w której to klucz po sprzedaniu przepadł na zawsze.
Odzyskiwanie hasła Wejdź na stronę logowania na dany serwer i wpisz nazwę gracza. Po wpisaniu nazwy postaci wpisz w pole "Hasło" obojętnie co. Pojawi się komunikat, że hasło jest błędne i żebyś wpisał jeszcze raz prawidłowe - wpisz znów byle co i wciśnij OK. Teraz powinien pojawić się komunikat z tekstem "Jeżeli chcesz otrzymać nowe hasło kliknij tutaj". Klikasz w niego, po czym wpisujesz adres e-mal przepisany do konta. Później już chyba wiesz co zrobić ^^
Cześć! Nie chce mi zaakceptować rejestracji w hot candy land (nie wyświetla mi się pole tekstowe do wpisania nicku). Możesz to jakoś ruszyć do przodu?
WItam czy mozesz potwierdzic mi punkty za 3 zadanie z world of tanks czekam juz ponad tydzien
 • milan.pastuszko

  milan.pastuszko dales to tak samo u barciomysza -_-

  05.01.2016, 10:01
 • michal123xc 19.11.2015, 19:20
 • logiczek

  logiczek co w tym dziwnego ze ludzie sla screeny skoro ja czekam na dodanie niektorych pkt 2 tygodnie. niezly biznes dogry dostaje hajs za rejestracje a sami nie wyplacaja zawsze bo cos im nie pasuje nie mowiac nawet co? Mi zarzuca sie podrobienie obrazka i nie mam pkt np za gre naryby (gdzie wykonanie zadania trwa szybciej niz jaka kolwiek edycja przy obrazku?).

  08.10.2015, 18:06
 • Mouringo

  Mouringo Jak będziesz do mnie wysyłał screeny to jeszcze dłużej poczekasz ;)

  08.10.2015, 17:46
https://dogry.pl/news/global/rekrutacja-na-redaktora-otwarta-n35056/
Zgłaszać się! Potrzebujemy dobrych redaktorów ;)