Moonsee
Moonsee napisała na forum gry Let's Hunt
Czy ta gra jest darmowa? Gra jest darmowa, choć oczywiście występują w niej mikropłatności - możesz ich dokonać, ale nie musisz. Bez wirtualnych banknotów też da się pograć. Gra jest wciągająca i warta uwagi, ale tak jak już wspomniano, wymagana jest przeglądarka internetowa Mozilla Firefox plus instalacja wtyczki do odtwarzania gier 3D.
Moonsee
Moonsee napisała na forum gry Rail Nation
Kto lubi RN? Lubię, ale nie da się ukryć, że jest to gra dosyć czasochłonna. Wymaga obecności online kilka a nawet kilkanaście razy dziennie i osoba pracująca na etat nie jest w stanie poświęcić się tej grze bez reszty. Grałam w RN jakiś czas temu i bardzo żałuję, że obecnie nie mam na to czasu, bo to ciekawa rozgrywka, wymaga współpracy z resztą graczy, myślenia i sprytu.
Moonsee
Moonsee napisała na forum gry Na Ryby
Opłaca się wracać do gry? Moim zdaniem warto, jeżeli lubisz tę grę i po prostu przerwałeś na jakiś czas, aby odetchnąć. Możesz kontynuować grę na obecnym koncie, a jeżeli wolałbyś zacząć od nowa, to też nic nie stoi na przeszkodzie. Gierka jest naprawdę przyjemna i moim zdaniem warto do tego tytułu wrócić nawet po dłuższej przerwie :)
Moonsee
Moonsee napisała na forum gry Goodgame Empire
. Do czego służą dowódcy i szpiedzy? Szpiegów wysyłasz na zwiad przed atakiem, żeby wiedzieć gdzie są ustawione jednostki obronne. Dowódca dowodzi wojskiem, którym atakujesz, a przedmioty, które posiada (hełm, zbroja, broń), dają różne bonusy, np. zwiększają siłę bojową wojska, zmniejszają ochronę murów przeciwnika, zwiększają liczbę uzyskiwanych punktów chwały.
Moonsee
Moonsee napisała na forum gry Rail Nation
W jakie lokomotywy najlepiej inwestować na początku gry? Najpierw kupujesz jaskółki i ulepszasz je na maksa, rozbudowując jednocześnie lokomotywownię do maksymalnego poziomu (7). Rozwijasz laboratorium i badasz lokomotywy (tylko to co potrzebne, czyli ulepszenia na ciągłych liniach, a nie na przerywanych) aż dojdziesz do sokołów. Wtedy jaskółki wymieniasz na sokoły. Potem badasz ulepszenia sokołów i są dwie opcje: jeśli masz konto plus, lecisz do sprzęgu, jeśli nie to badaj sobie dalej co chcesz, bo do sprzęgu w 1 erze nie da się dojść bez konta plus.