Mongarius
Mongarius napisał na forum gry Ragewar
Screen problem Będzie wywalało jako próbę oszustwa bo całkiem prawdopodobne że należy mieć dokładnie 18 punktów kultury (jeśli dobrze zrozumiałem ich podpowiedź przy wysyłaniu screenów dotyczącą poziomów w grach)
Mongarius
Mongarius zadał pytanie w grze AION
Problem po aktualizacji Po ostatniej aktualizacji pojawił mi się bardzo irytujący problem, to znaczy: po odpaleniu gra masakrycznie się przycina (wcześniej chodziło normalnie). Jest ładnie 30 FPSów, ping też całkiem dobrze nie przekracza 100, grafika ustawiona na najmniejsze. Czy wie ktoś może czym jest to spowodowane i/lub jak to naprawić? bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję za odpowiedź.
Skanowanie plików przy uruchamianiu gry Przy uruchamianiu gry jest coś takiego jak kalkulowanie różnic. Zwykle odbywało się to krótko. Ostatnio za każdym razem przy odpaleniu launcher skanuje wszystkie pliki z LoLa i trwa to na prawdę długo bo nawet do 2 godzin. Nie jest to raczej wina aktualizacji, gdyż wersję LoLa mam aktualną. Próbowałem już opcji skanowania i naprawy zainstalowanych plików i dalej nic. Pytanie moje brzmi: Czy można to jakoś naprawić, a jeśli tak to w jaki sposób? Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję za odpowiedź.
Mongarius
Mongarius zadał pytanie w grze AION
Zbyt wysoki poziom na szczeliny Potrzebuję dostać się do Heiron, lecz mam zbyt wysoki poziom na szczeliny w Morheimie. Pytanie brzmi: Czy jest jakiś inny sposób aby dostać się do tego regionu bez użycia szczelin? Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję za odpowiedzi.
Mongarius
Mongarius zadał pytanie w grze AION
Broń do walki wręcz dla Łowcy Witam. Zacząłem grę łowcą, mam już 11 lvl. Wiem że podstawą jest łuk, ale co z drugą bronią? Postawić na szybkość ataku i trafienia krytyczne sztyletów czy na dmg mieczy? Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję za odpowiedź.
Patch 4.20 Rzadko gram w lola i mało ogarniam o co chodzi z patchami w przedsezonie, chodzi mi np. o to czy zmiany są wprowadzane na stałe, czy tylko żeby sprawdzić jak to będzie i można w każdej chwili cofnąć gdy okaże się że są nie najlepsze? I dlaczego wprowadzają ich aż tyle zanim rozpocznie się sezon?
Mongarius
Mongarius zadał pytanie w grze AION
Złoty Pakiet Dobiłem bez złotego pakietu poziom 40 i szło to dosyć ciężko. Pytanie mam takie: Czy ze złotym pakietem gra jest jakoś dużo ułatwiona i łatwiej zdobyć lvl, albo może czy misje są jakoś prostsze do wykonania? Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję.
Mongarius
Mongarius zadał pytanie w grze Ikariam
Irytujący gracz Witam! Zacząłem grę niedawno na świecie Boreas. Na wyspie jestem z pewnym dość złośliwym graczem. Ma on o wiele więcej wojska niż reszta ludu na wyspie razem i nie daje życia nowym graczom tzn. atakuje ich cały czas zaraz po wykończeniu okresu ochronnego. W związku z tym moje pytanie: Jak utrzymać się przy życiu z kimś takim? mam ratusz na poz. 4 więc jeszcze jeden i będzie on mógł mnie spokojnie zniszczyć. Zastanawiałem się nad rozbudowaniem ratusza i szybkiego wytworzenia dużej ilości wojska bądź nad przeczekaniem do momentu w którym zbadana zostanie ekspansja i wtedy wybudowaniu kolonii z dala od tego gracza. Z góry dziękuję za wszelkie rady.
Granie ADC Niedawno kupiłem Caitlyn, gdyż zostało mi doradzone że jest najlepszym champem na początek z adc. Chciałbym zapytać jak nią grać w początkowej fazie gry? Chodzi mi o to czy pokować przeciwników z linii, czy zająć się farmieniem, czy grać defensywnie bądź bardziej ofensywnie. Z góry dziękuję za każdą odpowiedź.