Misieq74
Misieq74 napisał na forum gry World of Tanks
Czym grać? Zależy od pojazdu, umiejętności a także sytuacji. Większość dział nie ma wieży i pojedynek z medem jest dla nich wyzwaniem. W zamian dysponują większą siłą ognia. Gra działami uzależnia od innych graczy bo nie mają tak dobrego zasięgu widzenia jak medy. Moim zdamien więcej zalelet mają medy - mobilność, szybstrzelność, manewrowość, zasięg widzenia. Nie mniej jako wsparcie z 2 i 3 lini lepsze są działa samobieżne ze względu na siłę ognia.
Misieq74
Misieq74 napisał na forum gry World of Tanks
Jaki czołg Jeżęli chodzi o VIII premium, mam ich prawie połowe. Jak chcesz taki czołg kupić to musisz rozważyć 2 sprawy. A. zarobki i fan B. Szkolenie. Jeżeli chodzi o A, to polecam T34 lub Lowe, oba mogą pograć na wieże i oba dobrze zarabiają. Jeżeli chodzi o B to wybierz ten czołg, w którym możesz szkolić załogi np swojej ulubionej "Dziesiątki" lub "szóstki" czy "ósemki". Po 3 latach grania ja stawiam na B, bo po pierwszym perku wbijanie ich to koszmar i odpowiednie premi dużo pomagają w przyspieszeniu szkolenia plus dodatkowa ka-sa.
Misieq74
Misieq74 napisał na forum gry World of Tanks
Co sądzicie o artylerlii Jak większość rosyjskich pojazdów tego typu, niezdarna z wielką zemstą, która robi duże bum, ale do trafienia trzeba mieć farta. Fakt na niej, że stokowym działem można przy dobrej grze zrobić 2000 dmg. bez problemu ale wymaga to cierpliwości i szczęścia w RNG.
Misieq74
Misieq74 napisał na forum gry World of Tanks
IS-6 czy IS-3 Domyślam się, że chodzi o bitwy na twierdze, bo do randomów - IS-6 możesz nmieć od ręki jak masz zasobną kieszeń, a IS-3 musisz odblokować. Na twierdze polecam IS-3 - ze względu na działo BL-9. IS-6 ma dobre działo, ale na VII, przy tierach VIII-IX musi walić po weekspotach lub w bok,(poza MT i LT). Na randomie jak jesteś na topie z premium można zarobić i 80-90 tysi na IS-6, przy dobrej grze, co jest już dużo trudniejsze do zrobienia na IS-3
Misieq74
Misieq74 napisał na forum gry World of Tanks
Najlepszy czołg VI tieru Panowie KV-1S to tier V teraz jest KV-85, i jest gorszy od dawnej 'Siemki". Jak chcesz na twierdze czołg to plecam coś lżejszego - Cromwella, T-37, Typ 69, ewentualnie T-34-85 a w ostateczności Vk-a 30.02D. Jak chcesz coś na ciężko to raczej polecam T-150, lub ARL-a. Nie polecam Kv-2 - owszem zdejmuje przeciwnika raz, ale jak nie trafisz, to na 20 sek. jesteś stojącą tarczą. Z niszczarek tylko Hellcat - reszta jest bez wieży, lub za wolna i będzie osłabiać zespół. Czołgi premium - to ostateczność - są pobalansowane lub nie mają topowych konfiguracji.
Misieq74
Misieq74 napisał na forum gry World of Tanks
Jakie artylerie do misji osobistych? Celną i z dużym DPM. Polecam francuskie i niemieckie z tirtów VI-VII, lub amerykańskie i brytyjskie z tirów IX-X. jak nie masz wyjścia to z tierów IV - V niemieckie i amerykańskie. Nie polecam rosyjskich, bo na własnej skórze przekonałem się, że najlepszą celność mają jak strzelają do dużego skupiska czołgów stojących obok siebie. Najlepiej jak wszyscy przeciwnicy staną w jednym miejscu w kwadracie to masz szanse chociaż coś trafić. Celność do pojedynczego celu na poziomie 15-20%. Poza tym dobrze mieć załogę chociaż z BiA.
Misieq74
Misieq74 napisał na forum gry World of Tanks
IS3, jakie moduły do celowania? Sugerował bym stabilizacje poziomą (zwiększa szanse trawienia w czasie obrotu wieży), wentylacje i dosyłacz. Jak większość dział rosyjskich tak i te na IS-3 nie nadają się do kampienia i celowania na większej odległości niż 150 m, bo ich rozrzut celowania zaczyna dochodzić do metra od punktu w który celujesz. To czołg , który ma dopaść przeciwnika i go zatłuc, a nie bawić się na 300-400 metrach w snajpera i kampić po krzakach.
Misieq74
Misieq74 napisał na forum gry World of Tanks
Jaki czołg ma najgrubszy pacerz wieży? Wieża amerykańskiwego T32 jest bardzo twarda, ale wieża niemieckiego E100 i MAUSa, po skontowaniu są o wiele efektywniejsze i więcej odbijają, mimo cieńszego pancerza. Podobnie rosyjskie Is-y i medy dużo więcej zniosą dzięki ukształtowaniu pancerza. Tak na marginesie X i IX na goldzi eprzebijaą bez trudu jażmo T32, a nic nią nie skontujesz bo pokazujesz mniękkie boki.
Misieq74
Misieq74 napisał na forum gry World of Tanks
co lepsze e-25 czy t29?co lepsze? co lepsze? co lepsze? T-29 - to heavy który służy do gry na wieże i jak schowasz miękki kadłub, spokojnie można długo powalczyć, E-25 to szybki TD-ek, przed nerfem zasięgu widzenia nawet zwiadowca, służy do tego by podjechać ukąsić i sp.... - zmienić pozycje strzelecką. nie można ich więc porównywać. T29 sprzedałem, bo nie nadaje się na twierdze, a E-25 zostawiłem do ekspienia złóg na niemieckich td-kach, ale wolałem grać T29.
Misieq74
Misieq74 napisał na forum gry World of Tanks
jak przyspieszyć ładowanie perków? 1. Konto premium 2. Czołg premium tego samego typu - przesadzasz załogę. 3. Zrobić elitarnym czołg na którym grasz. Każdy perek następny to więcej ekspa do zrobienia. 1 perek potrzeba 200K expa, na 2 - 400k expa na 3 - 800k expa, każdy następny to 2 x expa więcej niż porzedni.
Misieq74
Misieq74 napisał na forum gry World of Tanks
Ile dokładnie miejsca zajmuje zainstalowana gra World Of Tanks? Obecnie masz do wyboru instalacje w wersji SD (gorsze tekstury - ok 6-7GB) i HD (lepsze tekstury ok 15GB), do tego miejsca ci ubywa jeżeli instalujesz mody(0,6-2GB zależy jakie) i nagrywasz powtórki oraz robisz screeny(od 0.1 gb do....). W sumie od 10 do 30 GB dobrze sobie zarezerwować. Miejsce też zjada zawartość katalogu tymczasowego - gdzie gromadzą się updaty.