Miljez
Miljez napisał na forum gry Khan Wars
Że what????? Nie upłynie. Sam robiłem to ponad tydzień bez jakiegoś wielkiego zaglądania tam. Wchodziłem sobie pyk kolejeczka budowy i papa. A zostało mi do końca czasu na 3 zadanie chyba 4 dni.
nie mogę wypełnić na ankiety Widzę, że nie miałeś nigdy styczności z takimi ankietami. One są ściśle określone i niestety trudne do wypełnienia w odpowiedni sposób. Nim dojdziesz do właściwej ankiety uzupełniasz najpierw ankietę informacyjną, po której często jest jeszcze jedna. W ten sposób podajesz swoje dane, oni Cię wykluczają bo ankieta jest kierowana do innej grupy docelowej i tyle. SSurveys jeszcze nigdy nie udało mi się wypełnić.
Takie pytanko, czy jak wymieniłeś punkty na grę "Dying Light" , to dostałeś w zestawie dodatek "Be the Zombie"? Mam na myśli to czy możesz grać multiplayer ludzdie kontra zombie.
  • Miljez

    Miljez Tak, ten dodatek jest darmowy dla każdego. Nie ważne skąd masz grę.

    29.05.2016, 20:28
Opanowywanie postaci (wasze rozmyślenia) Wszystko zależy jak grasz. Jeśli zrobisz jednym championem 200 gier to raczej znasz już jego mechanikę, wiesz co możesz a czego nie możesz zrobić. Sama postać też robi dużą różnicę. Ostatnio wydane champy mają zwykle jakąś nową umiejętność, która zmienia fazę linii albo i całe teamfighty. Kiedy ogrywam jakiegoś championa którym nie grałem i chcę się nim nauczyć grać, zwykle kończy się to porażką. Nie wypracuje sobie odpowiedniego zachowania w kilka gier. Trzeba ogarnąć dobry build, potem w locie go dostosowywać do sytuacji, udoskonalać pod swój styl gry. Wspomniany charakter gracza jest tak samo ważny jak i charakter postaci. Postacie agresywne, bazujące na tym, żeby zdominować linię nie będą w pełni użyteczne gdy będzie się przytulać ciągle do turreta. Generalnie wszystko zależy od osoby i jej ogrania. Dla przykładu pasywna Leona wydaje mi się sporym ułatwieniem dla przeciwnika.
Riot points Czytałeś regulamin i nadal się pieklisz? Zamówienia są realizowane w przeciągu 48 godzin w dni robocze. Teraz jest okres świąt, przez co ten czas się wydłuża. To samo dotyczy weekendów. Z tego co widzę wymieniłeś punkty w czwartek albo piątek. Licz się więc z tym, że możesz dostać ten kod nawet i w środę.
Jak szybko wbić 30 lvl bez wydawania RP? Koleś wbił 30 lv w jeden dzień grając 24/7h. Nie czaję tego zdania zupełnie. Możesz grać z botami, gry kończysz wtedy jak najszybciej i ten exp leci. To samo będzie jak grasz z ludźmi tylko wtedy nie zawsze wygrasz. Co do botów nie nauczysz się gry, w większości wypadków nie będziesz wiedział jak grać na danego champa, co robić i jak. Lane phase z żywym przeciwnikiem wygląda też inaczej, dlatego to jest dość mało przydatne.
Miljez
Miljez napisał na forum gry Tanki Online
lewelowanie Ta gra jest jakaś lewa jak dla mnie. Jakoś nie widzę celu grania w to. Jeździsz w kółko strzelasz w sumie nie wiadomo po co. Exp też jest boski, z tego co zauważyłem za ubicie kogoś wpada 13 pkt. Dla mnie, straszna bieda.
Miljez
Miljez napisał na forum gry Blast Breaker
UPDATE GRY - usuneli postacie ... Nie dość, że gra jest dość głupia to jeszcze pokasowali postacie... Również kończyłem trzecie zadanie. Nie mam nawet ochoty od nowa klepać tych głupich zadań i męczyć się z tą grą. Pewnie za jakiś czas znowu coś usuną. To jakaś beta była czy coś?
Jak najlepiej skontrowac katarine ? Jakiekolwiek CC które jest w stanie ją ruszyć podczas ulty. Grając na Katarinę, nafeedowaną czy nie, mając umiejętność będącą w stanie ją "uspokoić" wyczekuj aż ultuje. Oczywiście sam nie zawsze dasz radę, dlatego dobrze jak ktoś z drużyny również myśli.