Jak kupić następny czołg Przy pierwszym czołgu musisz mieć odpowiednią ilość punktów reputacji (ogólnej) i wtedy robisz badanie i kupujesz. Przy następnych oprócz punktów reputacji musisz spełniać wymagania np. 35k obrażeń zadanych poprzednimi czołgami... Tam gdzie się kupuje i bada czołgi to chyba czarny rynek jakoś tak, nie pamiętam - najłatwiej kliknij PPM na czołgu i tam znajdziesz z listy.
MigdaL94
MigdaL94 napisał na forum gry Travian
Farmienie- pytanie dla doświadczonych. Najlepiej wysyłaj po mało jednostek: 3-5 sztuk, zależy ile wyciągasz z danej farmy. Jeżeli masz "świeżą" farmę i Ci przynosi po kilka tys. surki to wysyłaj tak żeby na raz Ci wzięło wszystko. Na początek te najbliższe(do 20 kratek?), później im będziesz miał więcej pałek wysyłaj dalej, nawet na całą mapę. Co do oaz to warto hero wysyłać, bo zawsze lvl sobie wbijesz :) Same pałki na oazy, nie polecam, bo zwierzaki szybko się odradzają i stracisz.
MigdaL94
MigdaL94 napisał na forum gry Wizard101
Co mam zrobić, żeby dogry.pl zaliczyło mi zadanie z zainstalowaniem gry i zdobyciem 2 poziomu? Mi praktycznie od razu zaliczyło. Potem podałem nick i odblokowało mi się PIERWSZE ZADANIE(wbij 10 lvl), bo to wcześniej rejestracja i 2 poziom to za to PRZECIEŻ NIE MA PUNKTÓW tylko odznaka i "exp". Zrób dokładnie po kolei: 1.Klikasz tutaj - Zagraj 2.Rejestrujesz się podając zbliżony nick do tego co masz tu. 3.Potwierdzasz rejestracje e-mail 4.Ściągasz grę 5.Czekasz na zaliczenie i wpisujesz nick z gry tutaj w odpowiednie okienko, które się wyświetli 6.Robisz pierwsze zadanie za które dostaniesz punkty, które musisz potwierdzić zdjęciem.
MigdaL94
MigdaL94 zadał pytanie w grze Travian
Katapulty - 2 cele. Witam. Gdy wybiore 2 cele przy jednym ataku dla katapult to ile muszę wysłać takich katapult, żeby zniszczyć 2 pola surowców na 10 lvl. A ile na 20 lvl spichlerz, magazyn lub rynek? Dzięki za odpowiedź.