Płatność RP Gdy wchodzimy w zakładkę RP w sklepie to są 2 formy płatności przez telefon. Sms i jakieś "moplay". Dziwi mnie to, że sms za 14.74zł daje nam 237rp, a telefon w "moplay" za 12.48zł daje nam aż 375rp. To i tak mało m porównaniu z płatnością psc lub inną, ale czy ktoś już tak kupował i czemu jest taka różnica? Opłaca się to kupić zamiast smsa?
3 postacir, dylemat Mam taki dylemat. Chcę kupić jedną z tych postaci: -Zed -Syndra -Elise Która najbardziej pasuję do mety? Na lcsach widzę najczęściej Elise, ale Zeda i Syndrę też widziałem. Wszystkie postacie do łatwych nie należą. W rotacjach grałem Zedem i Elise, ale Syndrą nie. Jaką postaciej najłatwiej wycarrować?
Darmowy alistar Siema. Mam taki problem, że udało mi się odblokować tego darmowego Garena i Tristanę, ale mam problem z Alistarem. Otóż zrobiłem wszystko jak trzeba i piszę: " Udało ci się odblokować skórkę Uwolniony Alistar", ale tak na prawdę to go nie dostałem i mam go zablokowanego w grze. Za każdą odpowiedź daję plusa.
Xin vs zed Mm pytnko. Otóż nie wiem którą postać wybrć. Któr silniejsza? I njważniejsze, która ma lepszy snowball i jest lepsza do carrowania gier? Xin jest tańszy i nie wiem czy go kupić, czy zbierać na zeda.
Dzida nidalee Czy ta odległość jest mierzona w momencie rzutu, czy w momencie trafienia w przeciwnika? Mi się zawsze wydawało, że w momencie trafienia, ale jakiś gość mówi, że to znerfili i jest od momentu rzutu.
Tryby gry Na jakim trybie zarabia się najwięcej ip? Nie chodzi mi, że na jedną rundę(wiadomo, że więcej jest z 45 minutowego klasycznego niż 20 minutowego ARAMa), tylko np. w ciągu 2 h jest lepiej rozegrać ze 3 norlmale, czy 6 ARAMów. Chyba jest to tak, że im dłużej gramy to więcej dostaniemy, to lepiej 1 normal 40min , czy 2 dominony? I czy tryb gry ma znaczenie na ip za czas na jakim gramy, np 2 min ARAMA, czy 20 3 na 3?