Mesmera
Mesmera napisała na forum gry Transformice
Czy działa wam teraz tfm? Transformice niekidy ma aktualizacje. Wtedy może być problem z wejściem do gry. Czasami dotyczy to tylko forum. Nie zawsze pojawia się informacja o aktualizacji, bo może ona krótko trwać. Dość często ostatnio nie działa platforma społecznościowa. Jest ona odpowiedzialna za plemie i znajomych. Dlatego lepiej poczekać, aż zacznie działać :)
Mesmera
Mesmera napisała na forum gry Transformice
Jak zdobyć itemy?? Ok dam to co wcześniej napisali w jednej wypowiedzi. Są 3 mapy eventowe na których możemy zdobyć oceny: geografia, wf i taniec. Te oceny są jak serki, możemy na coś wymienić. By wymienić trzeba natrafić na mapę z dyrektorem. Od razu widać która to. Wbiega się, najlepiej na stół dyrektora i na niego klika myszką. Wtedy wyświetlają się różne rzeczy do ekwipunku, tytuły i odznaki. Można wymienić swoje oceny za coś od dyrektora. Za F też coś jest ;)
Mesmera
Mesmera napisała na forum gry Transformice
Obecny event Przede wszystkim przeżyć. Kokoszajka nawet ładnie wytłumaczyła. Na mapie dość łatwo zginąć. Co jakiś czas pojawia się mapa muzeum. Nic się na niej nie robi. To na niej są pokazane okazy ze skrzynek, które się złowiło. O ile dobrze się orientuje za zebranie wszystkich eksponatów jest odznaka do profilu. Pamiętaj by uważać na pułapki przy łowieniu :)