Kupić zentorno czy addera Jeśli na potrzebujesz auta na codzień to zdecydowanie Zentorno. Dlaczego? Dlatego: Zentorno kosztuje ~~700.000 $ natomiast Adder milion $. Po drugie Zentorno ma lepsze przyśpieszenie i lepiej trzyma się drogi. Różnica w prędkości między Adderem, a Zentorno nie jest gigantyczna. Zentorno jak na mój gust lepiej wygląda. I najzwyczajniej w świecie powiem Tobie: "Zentorno bo tak"
Merdek1
Merdek1 napisał na forum gry World of Tanks
Czy warto wydawać pieniądze na wota ? Z punktu widzenia większości ludzi: "Ty stary i gdzie masz te pieniądze?" " Wydałem na WOT-a" " I one tam gdzieś w kompie są O.O" czyli totalna głupota. Prawda jest taka, że od pewnego momentu ciężko jest grać nie wydając ani złotówki. Entuzjasta natomiast wyda bo może i to dla niego nie problem. ( Skoro są ludzie, którzy wydają na długopis kilka tysięcy bo mają taki kaprys i chcą taki to co tam jakieś pare stówek na Wot). A czy warto w sumie to nie warto, ale milej się gra jak się trochę wyda, dodatkowo takie kupowanie tego to dziwnie zabrzmi wciąga po prostu no bo patrzysz i myśli fajny czołg chciałbym mieć taki no drugi nie zaszkodzi. Skoro mam dwa to niech będzie trzeci do kolekcji itd. Więc jak kto lubi to jest tylko i wyłącznie tej jednej osoby sprawa( i ewentualnej rodziny: żona, dzieci.) ;)
Merdek1
Merdek1 napisał na forum gry World of Tanks
Który czołg jest lepszy ? Chociaż żadnego z tych czołgów nie mam to jeszcze ostatnio poleciłbym IS-3, lecz po "ostatnim" nerfie wieżyczka jest nieco do dupy(wcześniej podobno była prawie, że niezniszczalna). Tiger 2 natomiast ma mój kolega i go sobie chwali działko, pancerz itd. Więc musisz zdecydować, który Tobie bardziej odpowiada i twojemu stylu gry. Chociaż jeśli o mnie chodzi skłaniałbym się ku ISowi.
Merdek1
Merdek1 napisał na forum gry Taern
Trująca ryba Pewnie masz rację, sorry za błąd. Pomyliło mi się chyba z tym gdzie pomagamy kucharzowi na statku, aby zabić kapitana. Ale już nie jestem pewien.
Merdek1
Merdek1 napisał na forum gry Taern
Trująca ryba Do zatruwania :D Na pewno raz będzie potrzebna, aby przygotować zatrutą jabcokówke dla Herszta. Było to zadanie o d Emili z "baru".