Medalikarz
Medalikarz zadał pytanie w grze OGame
Czy wiele się zmieniło? Witam, wiele lat temu grałem w ogame, była to gra która wymagała od gracza systematycznego codziennego wchodzenia , a często jeden dzień lub nawet godzina, czy noc w którą się nie doszło do domu kosztowała nas wiele miesięcy pracy. Czy nadal tak jest? Czy wiele się zmieniło w starym dobrym ogame? Czy dodano nowe budynki, statki?
Sztywne zasady w lol'u co do pozycji na której MUSISZ GRAĆ, czy was też to irytuje? Zapraszam do dyskusji. Witam, czy was też irytuje to że na bota trzeba iść adc i supem, na topa TANK z AD, a MID tylko dla standardowych miderów? Czy nie uważacie że fajnie można namieszać grając teamowo i na innych pozycjach, a nawet wygrać wczesną fazę gry, a przez to i całą grę? Jakie są wasze doświadczenia, spostrzeżenia i obserwacje z takich gier? Czy chcieli byście czegoś spróbować, a nie macie jak bo nazywają was trollami i wychodzą z gry? Zapraszam do dyskusji.
Ponad 50gp na min/ 500gp w 10 min dla AD/SUP Jak wiadomo posiadamy standardowe 3 itemkii dla supportów które dają dodatkowe gp, jednak są jeszcze runki, jest kaska ze specjalności i mieczyk który daje 2gp/10sec plus 2 gp za zabicie potworka. Moje pytanie czy ktoś próbował grać w ten sposób? Próbowałem na gp i udało sięzebrać największą pule w grze i pierwszy złożyłem full set, na sup też się sprawdzało gdyż mimo braku farmy szybko składało się główne itemy. Próbował ktoś z was jeszcze?
Runy na regeneracje many 33 mana rege/ 18lvl Witam, posiadam pełen zestaw run na regeneracje many, przydaje się idealnie na ap kog maw'a który i tak swoją moc osiąga wraz ze wzrostem lvl'a, a przy dodatkowym kielichu można bombardować przeciwników cały czas(uważając na stackójący się ult). Moje pytanie to, jak moge jeszcze użyć tych run poza kog maw'em, czy macie jakieś propozycje?
Gangplank w jungli Witam grywam GP na jungli, wiele osób mówi że to kiepska postać bo nie ma stuna, jednak nadrabia speedem, aurą i wielkimi obrażeniami z Q, do teko kossa staricka i runy pod krytyka, to daje ponad 33% szans na olbrzymie obrażenia już na starcie i dobicie postaci na start gangu, a z red buffem spowalniamy trafionego przeciwnika jeśli nadal żyje. Ulti świetnie sprawdza się do dobijania przeciwników z low hp i do zbierania assyst w początkowej fazie gry. A co wy sądzicie o takiej grze, macie jakieś doświadczenie z GP w jungli?