Lol błąd ? W tej grze wszystko jest możliwe, raz kiedyś miałem podobną sytuację włączyłem se rankeda, wszystko ok szło, ale nie włączył mi się ekran ładowania, kombinowałem i wykombinowałem tak, że mogłem zagrać inny mecz kiedy tamten był aktywny i w którym byłem AFK (sprawdzałem na LOL nexus i mecz na prawdę był) a ja sobie w tym momencie grałem inny, a co lepsze, nie pokazało mi się że tamten mecz był i nie straciłem punktów za niego że byłem AFK.
Kto jest siostra Jinx ???????????????? To nie jest VI. Jak masz splash arta Jinx to masz z tyłu zniszczone budynki i popisane różnymi spreyami. Ale Jinx robi wszystko na różowo (Jak wchodziła to popisała profile innych bohaterów na oficjalnej stronie lola właśnie na różowo) a na splash arcie jest też popisane na niebiesko i właśnie to zrobiła siostra Jinx.
Diana czy Elise Polecam obie postacie Elise, sam mainuje, nie ważne czy ludzie nią nie grają, teraz jest bardzo silna z tym nowym itemem na jungle co zwiększa prędkość ataku, wystarczy to na nią kupić a reszte itemków pod tanka i wycarrry'ujesz gre na spokojnie Diana też jest bardzo dobra w obecnej mecie, z resztą, diana odkąd wyszła jest bardzo silnym bohaterem.
Co teraz w mecie TOP- Hecarim, Irelia, Rumble, Ryze, Vladimir, Maokai, Jax MID- Victor, Ahri, Katarina, Annie, Cassio, Varus, Ezreal Jungle- Gragas, Sejuani, Rek'Sai, Lee Sin, Vi, Nidalee ADC- Sivir, Ashe, Kalista, Graves Support- Alistar , Thresh, Braum, Leona, Janna, Nami, Nautilus, Sona, Bard