Mativve
Mativve napisał na forum gry World of Tanks
co lepsze? dwie gry Ja osobiście zrezygnowałem z WoT, ponieważ zaczęli dodawać aktualizacje, które wprowadzały ulepszenie i pogarszały jakość gry na moim komputerze. Przesiadłem się do CS GO bo koledzy z klasy zaczęli grać, pomyślałem czemu nie. CS Przypadł mi do gustu, nawet stworzyłem sobie arenkę Paintball, która cieszyła się popularnością. Każdy wybiera jak chce. W CS GO nie musisz posiadać najlepszych skinów aby być najlepszym, wystarczy trochę treningu. W WoT zauważyłem, że gdy posiadałem konto premium częściej wygrywałem niż bez niego (tzw. Pay 4 Win) - takie coś zauważyłem, ale to moje spostrzeżenie.
prosze o pomoc :( Proponuję zainstalować grę od nowa. Usuń grę, wyczyść pliki jakimś programem, uruchom ponownie komputer i zainstaluj. Jeśli nie to najprawdopodobniej masz słaby komputer bądź kartę graficzną.
Czemu mi crashuje się gra ? Proponuję zainstalować grę od nowa. Usuń grę, wyczyść pliki jakimś programem, uruchom ponownie komputer i zainstaluj. Jeśli błąd będzie się powtarzał spróbuj uruchomić w trybie administratora klikając prawym na grę "Uruchom jako administrator"