Churchil GC Czy jak odkryję topowe działo w tym czołgu to będzie on osiągał jakieś lepsze wyniki niżto tej pory? Bo na razie gram na stockowyum dziale i to po prostu masakra. Muszę walić z golda bo żadnej VII nie przebije nie mówiąc już o VIII
Jarvan IV Kupiłem Jarvana IV ( spodobał mi się z rotacji ) i zamierzam grać nim junglę. Może mi ktoś powiedzieć co maksować u tej postaci oraz jakiej kombinacji ataków używać podczas ganków? To dla mnie bardzo ważne.
Tiger Zacząłem właśnie nową linie niemiecką. Początkowo miałem zamiar iść w czołgi Panther, później Panther II i tak do leoparda. Ale słyszałem, że Tiger dostał ostatnio niezłego buffa. Co to za buff? Czy dorównuje teraz innym siódemką takim jak IS czy T29? Czy nadal jest papierowy i nie nadaje się praktycznie do niczego oprócz kampienia ?
Pościg Mam pewnie pytanie. Co robicie gdy ucieka wam przeciwnik z taką ilością hp że schodzi na 1 wasz podstawowy strzał i ucieka po swojej dżungli. Często zdarza mi się że goniąc go wypada na mnie 2 innych przeciwników co najczęściej kończy się moim zgonem. I tu moje pytanie. Czy polecacie gonić takich graczy czy odpuścić i nie ryzykować śmierci ?