MarychaXD
MarychaXD napisał na forum gry Margonem
Oślizgły patyk dziesięciornicy Pisz do moderatorów? Pfff... dobre. Szansa na powodzenie jest ograniczona procentowo :) nie wiem dokładnie ile % masz na udane złożenie broni ale o ile mnie pamieć nie myli to okolo 50%-70%. Sam się w to kiedyś bawiłem, jak myślisz dlaczego już złożone przedmioty są droższe niż cały zestaw? ;)
MarychaXD
MarychaXD napisał na forum gry Margonem
Mechanika dotycząca bonusów z legend Każda lega działa w ten sposób- przez pierwsze 30lvli różnicy bonus działa normalnie, potem przez kolejne 50lvli bonus słabnie aż w końcu po przekroczeniu progu wygasa. Przykładowo Bonus z legi na 60lvl działa normalnie do 90lvla, potem stopniowo wygasa wraz z wrostem poziomu i ostatecznie wygasa na po przekroczeniu 140lvla.
MarychaXD
MarychaXD napisał na forum gry Margonem
Wybór klas? Skupiasz się na expie- mag,pal PVP- Mag ma łatwo z tancem, łowcą, wojkiem jeśli obniżasz SA Łowca łatwo z wojem, tropem, palem Tropiciel łatwo z wojem, palem i magiem na niektórych lvl'ach Palladyn najlepiej przeciw wojom i magom Tancerz łatwo z tropem, łowcą i wojem z 2ręką Wojek łatwo przeciw magom bez spowolnień Jeśli chodzi o postacie najlepsze pod eII i tytanów Wojek oraz Pal, bez nich ani rusz zazwyczaj.
S13. Rekrutacja do DeathNote Gildia DeathNote otwiera swoje wrota. Szukamy ludzi aktywnych, lubiących popisać i pośmiać się, do gildii można dołączyć już 20 poziomem doświadczenia. W podaniu należy napisać swoje imię, wiek, staż w SF'ie(ogólny, nie chodzi jedynie o staż na S13) i napisać 2,3 zdania o sobie. Przykładowo: Imię: Marcin Lat:15 Staż: 2miesiące Lubię grać w piłkę nożną, jestem fanek klubu ####. W wolnym czasie lubię również czytać książki o tematyce ####. Jeśli szukam klanu który uczęszcza na lochy i wojny oraz dba o więzi między członkami zapraszamy! Skarbiec: 62% Trener: 66%
MarychaXD
MarychaXD zadał pytanie w grze Margonem
Foverk Turrim- eII koboldów Czy na eII koboldów łowca sprawuje się dobrze na pvp? Osoby które nie mają postaci na tą eII lub mają ale w unikatach niech nawet się nie wypowiadają. Potrzebuje opini doświadczonego gracza, jeśli można poproszę też o kilka słów na temat skuteczności innych profesji.
MarychaXD
MarychaXD zadał pytanie w grze Margonem
Fover Turrim- eII koboldów Czy na eII koboldów łowca sprawuje się dobrze na pvp? Osoby które nie mają postaci na tą eII lub mają ale w unikatach niech nawet się nie wypowiadają. Potrzebuje opini doświadczonego gracza, jeśli można poproszę też o kilka słów na temat skuteczności innych profesji.