Najlepszy SUPP Osobiście mainuje Thresh'a i to już całe dwa sezony. Zdecydowanie to jest najlepszy support, ale żeby nim dobrze grać to trzeba trochę spędzić czasu :D. Jeśli chcesz coś prostszego to Blitzcrank, Lulu, Leona też się nadadzą.
Pomóżcie mi wybrać maina Podejście jak najbardziej prawidłowe. Riven i Yasuo to najgorsze rzeczy w league. Ja jako main supporta polecam Thresh'a (co widać po mojej historii gier). Z postaci które podałeś do mainowania polecam Lee Sin'a. Na pewno ci się nie znudzi i jest to mocny pick jeśli chodzi o carrowanie w jungli. Jeśli chcesz czegoś nowego to Diana/Akali. Nikt praktycznie o niej nie pamięta i nie jest banowana, a jest op.
Jak się skontaktować z dogry? Aby skontaktować się z supportem dogry.pl zejdź na sam dół strony i kliknij na "Pomoc". Następnie wybierz odpowiednią do twojego zapytania kategorię, kliknij wybrane pytanie i znajdziesz tam link do kontaktu (" Odpowiedź nie jest wystarczajaca? Napisz do nas"). Przykładowy link do zgłoszenia: https://dogry.pl/faq/16/O%20nas/contact/
Niebieski ekran Możesz zacząć od naprawienia plików gry (opcja dostępna w launcherze), bądź też zaktualizowana sterowników karty graficznej. Problem występuje tylko w lolu i tylko launcher robi się niebieski?
Szukam ludzi do normala na teraz. Jak szukasz ludzi do gry to lepiej użyć czatów w lolu, będzie szybciej. Środkowa zakładka w prawym dolnym rogu w cliencie, wchodzisz na chatroom polska/poland/nervarien etc., i tam jest po 100 ludzi czasami. Przynajmniej tak było jak był ipboost. Możesz też dodać mnie, nick ten sam co tutaj :D
kogo na supp z tych wymienionych to leona/karma. wybierz tylko czy chcesz zrobić dmg, czyli zadawać więcej cc (stunów itd.). Leona jest można by powiedzieć łatwiejsza, bo jesteś tankiem i tylko latasz i stunujesz :D
Shoage
Shoage napisał na forum gry League of Angels
Pytanie jak zrobić Screen'a screeena wykonujesz przy użyciu przycisku PrintScreen (PrtScr), który znajduje się zwykle na górnym pasku klawiatury. A jeśli chodzi jak ma screen do zadania wyglądać - ma być widoczny nick oraz poziom postaci. Najlepszy będzie screen z miejsca, w którym jesteś po zalogowaniu. Nic nie przycinaj, zostaw wszystko tak jak powinno być, a z weryfikacją nie będzie najmniejszego problemu.
Shoage
Shoage napisał na forum gry League of Angels
Akceptacja Musicie wstawić screen z gry, najlepiej z tej głównej lokalizacji (startowej) czy jak to nazwać. Po prostu z miejsca, w którym jesteście po zalogowaniu. Screeny z tego miejsca zawsze są uznawane o ile są poprawne. Nic nie przycinajcie, nic nie róbcie.
Shoage
Shoage napisał na forum gry League of Angels
Punkty.... Oznacza to dokładnie to co oznacza :D Nick został już wcześniej podany w tej grze. Podaj inny nick, nic się nie stanie. Byle by był on zgodny z tym, który masz w grze.
zaproszenie znajomych ??? Takie sytuacje występują w przypadku multikont. Jeśli to ty zrobiłeś konto koledze, w dodatku z tego samego komputera (to samo IP), to jest traktowane jako multikonto. Będziesz musiał usunąć to konto kolegi, albo spróbuj napisać do supportu dogry. Najlepiej będzie napisać i wyjaśnić całą sprawę, bo po usunięciu i tak będziesz musiał to prawdopodobnie zrobić. Najlepiej gdyby Twój kolega sam sobie założył konto przez reflink i by nie było problemu. Link do supportu jak chcesz wyjaśnić sytuację - https://dogry.pl/faq/18/kategoria/contact/