Dlaczego gracze nienawidzą tak artylerii? Przecież tam grają tacy sami gracze jak na medach czy heavych Artyleria to coś jak snajper w strzelankach. Niby nic cie nie atakuje a nagle dostajesz z nikąd i cie niszczy. Artyleria ma widok z satelity i widzi wszystkie wyspotowane czołgi. Skupia wolno ale jeśli trafi to potrafi zadać bardzo duże uszkodzenia, Zniszczyć dużo modółów i zranić kilku członków załogi. Jednak arty są słabe na mały dystans. Wiekszość graczy ich nie lubi ponieważ dostają z nikąd bardzo duże obrażenia a na niektórych mapach trudno jest si chować przed artylerią.
Artyleria Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jaka nacja ma najlepsze art? Chodzi głównie o celność, czas celowania i ładowania. Zastanawiam się nad niemieckimi droga do G.W. Panther ale nie mam pewności
Zawieszenie do dragów Ostatnio kupiłem forda crown victoria w wersji "drag" i przerobiłem go na normalny radiowóz więc usunołem zawieszenie(to rusztowanie z tyły itp) i chciałbym się zapytać czy przez to auto straciło tą dodatkowa umiejętnoś "optymalizacja do wyścigów drag"