MalwCia
MalwCia napisała na forum gry Polwars
Poziomy w grze Wraz z większym poziomem, zwiększa się czas czekania na walkę z innym graczem. Dobrze jest kupować ulepszacze i wtedy walczyć z silniejszym graczem. Nie jestem pewna ale jest to chyba jedyna opcja by wbić poziom. I strasznie ciężko jest je wbijać.
MalwCia
MalwCia napisała na forum gry Metin 2
Jak zarabiac w m1/m2 Polecam metiny, które respią się w górnym prawym rogu m1. (niebiescy). Jest duża szansa na dobre ku, kd, czy choćby ulepszacze typu Ornament itp. A jeżeli chodzi o m2 to również polecam metiny na 25/30 - dosyć łatwo je rozbić a drop też dobry. :)
MalwCia
MalwCia napisała na forum gry Travian
Prośba o pomoc. A kończąc moją wiadomość, to moje jednostki do Twojej osady szły by coś koło 7 godzin. Niestety nie mam kiedy ich wysłać, żeby doszły w godzinach, w których jesteś na komputerze. :(
MalwCia
MalwCia napisała na forum gry Travian
Prośba o pomoc. Hej, miałam ten sam problem co u Ciebie, w ciągu dnia potrafiło Mnie kilka osób zaatakować na łączną sumę ataków w ciągu dnia nawet 20.. Miałam trochę lepszą sytuację bo miałam porobioną jakąś część misji i od samego początku ładowałam wszystkie surowce na rozbudowę kryjówki, a jak tylko mogłam to rozbudowywałam surowce. Aktualnie ataki ustały i od jakiegoś czasu nie jestem atakowana. Mogę Ci doradzić, to żebyś przede wszystkim nie zmieniał opcji, żeby twój bohater walczył. Niech się chowa tak jak jest. Poza tym możesz próbować zdobyć surowce przez wyzwania. Tylko w tym rzecz, że musisz non stop być aktywny i nie zawsze trafi się nagroda w postaci surowców. Poza tym nie opłaca się inwestować w armię, bo jest to strata surowców. Chyba, że nie masz już co z nimi zrobić, to możesz dać żeby się szkolili.. Niestety nie mam zbytnio jak Ci pomóc, bo nie wiem jak się wysyła surowce, a poza tym sama potrzebuję. Głowa do góry! :)
MalwCia
MalwCia napisała na forum gry Undermaster
Jak zarobić złoto? Jest wykonalne. Na mapie jest pełno rud złota, po wydobyciu takiej jednej otrzymujesz 800 złota. Oprócz tego poprzez wytwarzanie i sprzedawanie przedmiotów typu "krasnale ogrodowe" też zyskujesz złoto. :)