Pytanie o problemy z zamówieniami na dogry Moderatorzy odpisali na moje zgłoszenie. Teraz grożą mi zablokowaniem konta. Oskarżają mnie o blokowanie reklam, chociaż nigdy czegoś takiego nie robiłam. Ktoś ma pomysł na to, jak udowodnić swoją niewinność? Tak w ogóle, czy nie w Polsce prawo nie stanowi, że to winę należy udowodnić, a nie niewinność?
Sporo osób skarżyło się, że nie lubią oglądać filmów po angielsku, więc tym razem zrobiłam coś, co prawie w ogóle nie ma słów i może być łatwo zrozumiane przez każdego. Mam nadzieję, że Wam się spodoba:

Drodzy ludzie, którzy mają dosyć Undertale,
Mam dla was dobrą wiadomość, zaczęłam robić Let's Play z innej gry. Tym razem to Five Nights at Freddy's! Cieszycie się?

Stało się. Ostatnia część mojego Let's Play'a właśnie znalazła się na YouTube. Z tego powodu chciałabym zapytać, co chcielibyście w przyszłości zobaczyć na moim kanale? Let's Play jakiejś konkretnej gry? A może coś całkiem całkiem innego?

Ktoś czyta książki po angielsku? Ja właśnie skończyłam "The Forges of Dawn" napisaną przez E. M. Kinsey. Nie mogłam się powstrzymać i narysowałam Fan Arta: http://fav.me/d9ois33
Ponieważ to już przedostatni odcinek mojego Let's Play'a, doszłam do wniosku, że zasługuje na nową kartę tytułową. Co o niej myślicie? Lepsza od poprzednich?

Prawie bym zapomniała, właśnie dodałam polską wersję okładki dla pierwszego rozdziału mojego komiksu: http://fav.me/d9oa08y
Nie mogę uwierzyć, że to już szósta część mojego Let's Play'a. Nie martwcie się, czekają na nas jeszcze dwa odcinki... chociaż będą one nieco inne niż poprzednie.

Rysunek, który wieki temu zamówiła u mnie AnarsAdoptionAgency wreszcie się zmaterializował.

http://fav.me/d9nnmus
Najnowsza część mojego Let's Play'a właśnie się objawiła na YouTube. To już czwarty odcinek serii, co oznacza, że jesteśmy już w połowie cyklu (całość będzie sobie liczyć osiem epizodów).

Komiks robię. I nawet ma polską wersję językową. Ktoś zainteresowany?

http://fav.me/d9nf2ch