Bałwany event Bałwany są na lokacjach dostępnych dla wszystkich graczy czyli np. Torsond czy Łąki Swerdfield. Polecam wchodzić na mapę i wychodzić dopóki nie będzie graczy, choć masz małe szanse że trafisz na mapę bez graczy. Mi się raz udało tylko że była to późna godzina i byłem sam ale nie było eventu wtedy robiłem tylko zwykłe questy. A co do miejsca to pojeździj po mapie to zobaczysz bałwana chyba że został zabrany przez innego gracza wtedy zobaczysz sypiący się śnieg i prezenty :)
Eq dla wojownika Polecam ci robić międzyświaty tam najlepiej dropią ity tylko nie rób sam najlepiej w grupie. Jak już mówimy o eq za mm to polecam set z Lor Tac sam go mam na rycku i jestem z niego zadowolony, tylko że kupiłem dwa itemki bo resztę ze skrzynek za tabliczki z eventu :)
Jaką profesje proponujecie? Moim zdaniem każda postać jest łatwa. Bo tu chodzi o to że jak długo nią grasz to tym bardziej łatwo ją ogarniasz. Co do postaci osobiście gram ryckiem i fajnie mi się nim gra. Jak chcesz się dowiedzieć czegoś o postaciach to wpisz sobie na yt i pooglądaj postacie a potem zdecyduj która najbardziej przypadnie ci do gustu ;)
Jestem początkujący. Pomocy Czy opłaca się grać samemu? Ja na początku grałem z kolegami. Dopiero jak nauczyłem się w to grać to wbijałem lvl na innych postaciach sam. A teraz gram z kimś dopiero wtedy kiedy jakieś zadanie jest trudne lub robię event czy idę na jakiegoś hard bossa. Dobre itemki możesz zdobyć praktycznie z każdego mobka i bossa tylko trzeba mieć chęć i cierpliwość. Z bossów masz większą szansę że ci wypadnie unikat, legenda czy nadzwyczajny itemek ale nie zapomnij że nawet magiczny może być lepszy od nadzywczajnego. Itemki możesz robić poprzez łączenie np. 4 ulepszonych itemków z który powstaje nam magiczny itemek, robisz to na stole warsztatowym który znajduje się najczęściej w miastach. Kim grać? To już zależy od cb ja osobiście gram na rycku najczęściej buduje się go pod tanka, mag jest na daleki dystans tak samo jak reszta postaci. Pooglądaj sobie filmiki na yt jak inni grają postaciami i sam zdecyduj kim będziesz grał. :)
EA wyłącza darmówki również bf p4f Oto co napisało EA w bf p4f: Żołnierze, Bohaterskie czyny, jakich dokonywaliście na polu walki, już na zawsze przejdą do legendy. Walczyliście długo i z poświęceniem – pora, abyście zaznali wreszcie trochę spokoju. W związku z tym informujemy, że Wtorek 14 lipca 2015 to termin, w którym gra Battlefield Play4Free zostanie wyłączona. Decyzje dotyczące wyłączania starszych gier nie należą do łatwych. Chcielibyśmy podziękować tym, którzy przez te wszystkie lata nas wspierali. Z przyjemnością dostarczaliśmy wam przez ten czas rozrywki i mamy nadzieję, że gra dała wam tyle radości, ile nam przyniosło jej tworzenie. Tych z was, którzy nadal posiadają w grze walutę, zachęcamy do jej wydania, zanim gra zostanie wyłączona Wtorek 14 lipca 2015. Z dniem dzisiejszym dezaktywujemy możliwość nabywania Play4Free Funds oraz zakładania nowych kont. Dziękujemy za grę w Battlefield Play4Free!
MaczowPL
MaczowPL zadał pytanie w grze World of Tanks
Problem z pobieraniem Witam, mam taki problem że jak już wciskam ikonę żeby pobrać wota to wyświetla się i pisze Program Internet Explorer nie może wyświetlić witryny sieci web. A wcześniej jak chciałem pobrać to na luzie się włączało ale nie ściągałem bo za słaby net a tera mam lepszy.
Pakiet Przehowywalni Co dodają te dodatki: Kolba Nemesis kolba Cerberus Lufa Scorpio Lufa Copperhead Magazynki Stingray Magazynek Piranha Magazynek Nimrod I mam takie pytanie czy opyla mi się to kupić i wczepić do MG36, albo kupić zestaw Sokole oko dla medyka i mieć 2 dobre bronie i dodatki?