Jak polecacie postać na solo top Moim zdaniem na solo top nadają się jeśli chodzi o: -przetrwanie na linii - Garen, Darius, Mundo, Gnar, -obijanie - Rumble, Lissandra, Pantheon, Fiora, Wukong, Gnar, -jednorazowe wbicie i zabicie - Riven, Fiora, Aatrox, Darius, -przetrwanie podczas bitwy drużynowej - Darius, Garen, Mundo, Wukong, Gnar, -duży dmg w bitwie drużynowej - Rumble, Riven, Darius (R), Fiora, Garen, -obieranie jednego celu w bitwie drużynowej - Riven, Darius Garen, Wukong, Aatrox, Renekton, Fiora, Nasus.
Jaka waszym zdaniem powinna być kara, za wykupienie ,,wybicia do wyższej ligi'' przez kogoś innego w zamian za pieniądze? Jeśli ktoś kupił boosta to już jego sprawa, a bana i tak za to nie dostanie. Po kilku grach czy dniach i tak spadnie do takiej dywizji na jaką zasługuje. Jednak czasem denerwuje, jak jakiś gracz z platyny gra gorzej niż gracz ze serbra, oczywiście na rankedzie. Nie potępiam aż tak bardzo feedowania na zwykłych grach czy też na ARAMACH. Po to są te rozgrywki, aby doskonalić wybraną postać lub uczyć się nią grać i przygotowywać się do grania rankedów.
Maciek10089
Maciek10089 napisał na forum gry Minecraft
Na Jakim Biomie Spawni Sie Slime? (Biom/Poziom/Pora Dnia) Slime: Potwory te wyglądają jak zielone, półprzezroczyste kostki. Istnieją 4 oficjalne wielkości Slime'ów: ogromne (już nie występujące), duże, normalne i małe. Są to pierwsze moby, które mogą się pojawić zarazem w świetle jak i w ciemności. Te stworzenia występują naturalnie podczas nocy na bagnach i poniżej poziomu 40 od skały macierzystej.
Styl gry: defensywny czy ofensywny? Styl gry dobiera się ze względu na bohaterów twojego i przeciwnika, a także na umiejętności gry przeciwnika. Gra ofensywna: Łatwiejszy cel dla junglera ( dłuższa droga ucieczki ), bronienie sojuszniczych mobów (przeciwnik nie może farmić ) obijanie tak iż z każda minutą przeciwnik ma mniej zdrowia ( lepsze przygotowanie do ostatecznej w walki,w której zginie przeciwnik ). Gra defensywna: Przeciwnik bardziej obija cb i twoją wieżę, masz trudniejszy dostęp do wrogich mobów, szybki gank i kill, i poźniej ty przejmujesz grę ofensywną lub dalej grasz defensywnie.