Zapraszam wszystkich polskich koks graczy do gry ze mną w Drakensnag Online na serwerze Heredur.
Nick: MRDarak31 Mag Poziom 45.
Ranga: PVP: Chorąży PVE: Bohater, Łowca Dusz , Wiatr Śmierci.
Nie wiem dlaczego ale "odebrano mi prawo głosu" nie mogę nic pisać tylko na priv i publiczny też tak macie?
Najlepsze eq dla rycerza zakonu smoka na 45 lvl 1H i tarcza: Lewa strona: Amulet oraz 2 pierścienie od gnoba lub 2 pierścienie śmierci i amulet pod krytyk. Pas Kena Legendarne Szpony pod krytyk i szkody najlepiej ulepszony z 7 na 45 ale normalnym też można się zadowolić. Prawa strona: Maska Śmierci ulepszona na 5 razy naramy Dragana do tego płaszcz Dragana leg toga na 1000 zbroi z kamykami od kuglarzy można mieć 3500 zbroi z jednego przedmiotu reszta może być Ken Broń: Gniew Cieni oraz tarcza Vargulfa lub lepsza. Set na 2h: Lewa strona to samo co u góry ale najlepiej 2 pierścienie śmierci jak idziesz na farme duże szkody. Prawa Strona: Karabossa stara lub nowa lub set Dragana jeśli set dragana polecam togę jak na górze zautomatyzowane rękawiczki ochronne legendarne esencjowę buty lub Ken jeśli chcesz hp i zbroje. Jakieś dobre leg 2h minimum 500 szkód.
Wymienię się kontem ! (Nie dajcie się oszukać) Witam ostatnimi czasy dużo jest postów na temat wymiany kont większość graczy może nie wiedzieć ale handel,wymiana kontami z gry Drakensnag Online są absolutnie zabronione a użytkownicy rozprzestrzeniający tego typu tematy propozycje mogą się wiązać z zablokowaniem konta na pewien okres lub w najgorszym przypadku założyć stałą blokadę na zaangażowane konto. Pamiętaj że firma gry nie bierze odpowiedzialności za tego typu oszustwa więc pamiętaj nie daj się oszukać!
Który jest lepszy dla wojownika ? Witam który set jest lepszy Karabossa czy Dragan bo ja nwm z Draganem moge założyć kirys który daje 1000 zbroi i dać mu 5 razy 35% więcej zbroi ale z karabossą mam lepszy speed i krytyk o wiele lepszy :/ oczywiście nosze dwuręczną mam z nią z karabossą 2200 szkód a z draganem prawie 2500 szkód