czy warto kupować skina do P2000 A więc to zależy od twojego indywidualnego skilla - jeżeli umiesz strzelać aimowo, raczej powinieneś wybrać usp - na pistoletówce strzał w głowe = zabicie na hita. W przypadku p2000 jeden strzał nie wystarcza. Ta druga broń lepiej sprawdza się w momencie kiedy jesteś raszowany (nie oszukujmy się, z usp żeby zabić musisz strzelić w głowę, a w momencie kiedy raszujesz może być ciężko). p2000 jest pistoletem szybszym. A więc podsumowując - jeżeli grasz z p2000 kupuj, jak nie to bez sensu.
Jaki skin polecacie do AK-47 do 2 Euro ? Elite build jest fajnym skinem, jednak już trochę oklepanym (ze względu na cenę, 3/4 osób ma ten skin, rzygam nim). Polecam ci tą stronę: http://csgostash.com/ - masz tutaj wszystkie skiny jakie są, do tego (jak wejdziesz na stronę skina) masz pokazany jego wygląd w poszczególnej fazie 'zdrapania'. Ta strona nie raz pomogła mi w wyborze skinów. Dodatkowo ceny podane na stronie = cenie skina z rynku.
inferno mapa dla ct czy t? W teorii: jeżeli gracze grają na takim samym poziomie, to po stronie ct powinni wygrać więcej rund. Inferno po stronie ct jest (chyba) trudniejsze w momencie kiedy jest 4vs4, 3vs3 - ze względu na dosyć długą rotacje z jednego bs'a na drugi. W przypadku 5 vs 5 to po stronie ct jest latwiej.
Broń za awans To jest tak - są określone skiny które mogą ci dropnąć (a właściwie pare operacji). Jeżeli kupisz najnowszą operacje, dropnie ci przedmiot z operacji w której jest dragon lore i inne takie. Oczywiście poz atymi skinami może ci dropnąć jakiś syf (czyli normalny jakiś). A więc kosa ci nie dropnie, ae jeżeli masz kupioną najnowszą operacje to może dropnać ci np Dragon Lore (ale też inne naprawde drogie skiny). Mi najdroższy skin (z kupioną operacją) który wyleciał był warty około 3 euro :c