Lepperr
Lepperr zadał pytanie w grze World of Tanks
113 czy Is-7 zauważyłem, że oba drzewka mają bliźniaczo podobne pojazdy. Moje pytanie jest następujące. W porównaniu obu tych pojazdów, który ma większe zastosowanie bojowe na randomach, a który lepiej sprawdza się na CW? czemu 113 są tak rzadkim widokiem?
Lepperr
Lepperr zadał pytanie w grze World of Tanks
Su 100M1 - pomocy kupiłem dzisiaj Su-100M1. Pojazd już kiedyś gościł w moim garażu ale grało mi się nim fatalnie. Osprzęt: już kiedyś go posiadałem i udało mi się odblokować radio, zawieszenie, ostatnie działo i 2/3 silnik. Załoga: Załoga podszkolona na su-100y, posiada BIA i pełny kamuflaż. dowódca żarówkę. Wyposażenie: z racji szybkiego skupiania zrezygnowałem z przyspieszonego celowania na rzecz siatki kamuflażowej, dodatkowo mam dosyłacz i wentylację. Taktyka: o właśnie tu rodzi się moje pytanie. Jak w pełni optymalnie go wykorzystać? Inne: co powinienem wiedzieć o tym niszczycielu? odkryłem że ma bardzo duże podnoszenie działa (prawie jak arty plot) natomiast zero opuszczania w dół...
Lepperr
Lepperr zadał pytanie w grze World of Tanks
E-50 Ausf. M - potencjał Witam, tak się zastanawiam, bo posiadam w garażu ten niemiecki czołg średni i zastanawiam się czy dobrze wykorzystuję jego potencjał. Z racji celności i penetracji działa (acc 0,30) podrasowałem go na support. zastosowane przeze mnie wyposażenie i umiejętności załogi: Wyposażenie: siatka kamuflażowa, dosyłacz, wentylacja + dodadkowy kamuflaż na czołgu załoga dowódca: żarówka, zwiad, camo celowniczy: wyznaczony cel, camo, naprawa radiooperator: rozeznanie w sytuacji, camo, naprawa kierowca: czystość i porządek, camo, naprawa ładowniczy: bezpieczne magazynowanie, camo, naprawa przyznam się że grając w drugiej linii i okładając wrogów z tej chirurgicznej armaty udało mi się zrobić wczoraj Asa pancernego zadając ponad 7000 uszkodzeń (!).
Lepperr
Lepperr zadał pytanie w grze World of Tanks
załoga z Churchill 3 Witam. gry rozpoczynałem grę, postanowiłem kupić sobie pojazd premium. padło na Churchill 3. z czasem "wyhodowała" mi się całkiem ładna załoga. Moje pytanie brzmi. Chcąc ją wykorzystać jak najlepiej, którą linię ISów powinienem zrobić? IS4 czy IS7?