Tryb dominacji - statystki Dzisiaj dostaliśmy nowe czołgi do trybu dominacji. Czy te bitwy liczą się do statystyk ogólnych (win ratio itp)? Ponieważ gdy kliknąłem PPM to pokazał mi się napis 'statystyki' jak dla innych czołgów a jeszcze gdzieś na dom1nie przeczytałem, że jest już specjalny wzór na obliczanie tego trybu, ale oczywiście się mogę mylić. Dlatego pytam oto Was.
Francuskie czołgi 8, 10 tier Witam Mam 13 90 w garażu i zamierzam robić francuskie czołgi ciężkie z magazynkiem. Chcę zrobić tak, abym miał jedną 8 i jedną 10 w garażu. Albo 50 100 i BC lub 50b i 13 90. Która opcja będzie lepsza? Głównie pod jakieś CW, twierdze, drużynki. Dodam, że w garażu mam IS-3 i T57.
Emblematy na czołgach - błąd Witam Kiedy wchodzę w malowanie czołgi i w emblematy z niewiadomych przyczyn zamyka mi wota... Kamuflaż mogę normalnie nakładać, za to napisy, flagi czy inne malunki nie :( Co mam robić? UWAGA: PRZY WEJŚCIU 9.3 ŚCIĄGAŁEM OD NOWA CAŁĄ GRĘ I OD NOWA JĄ INSTALOWAŁEM
Leopard 1 Co sądzicie? Mam załogę niemiecką całkiem dobrą, ale E 100, Maus, WT auf E 100 i Jg. Pz E 100 nie podobają mi się. Zostają 2 medy, E 50 M i Leo. Grałem nimi na teście, lepiej (przyjemniej) grało mi się Leopardem. Tylko wiecie jak jest na teście, sami kretyni grają praktycznie. Opłaca się męczyć i iść w Leoparda?