Potwory - początek Powinieneś rozwijać różne monstra z tego względu, że nadają się one do różnych środowisk, jedne na niziny inne wulkany a jeszcze inne do kolejnych terenów. Dzięki temu masz możliwość dobierać do walki na danym terenie odpowiedniego potwora co zwiększa Twoją przewagę w walce.
Poziom 15 misja Atrybuty bestii Klikasz na monstrum, któremu chcesz rozłożyć "atrybuty", wyświetlają Ci się dwie ikonki, po lewej stronie twarz potwora o kolorystyce odpowiadajacej jego samopoczuciu a po prawej literka "i", kiedy w nią klikniesz wchodzisz w opcje podziału. A tam już pozostaje Ci je rozdzielić wedle własnych potrzeb:).
Rozdaj punkty zdolności? Ja się sugeruję atakami premiowanymi kreatur, przypuśćmy, że ma defensywne tak jak leczenie u "barghesta" wtedy logicznym wydaje mi się aby mu wrzucić sporo pkt w wytrzymałość i życie a jeśli ma offensywne to w atak i zwinność:), choć można używać róznych praktyk, ja np w pająkach i bazyliszkach wrzucałem w siłę 3/5 i zwinność 2/5 a przecież mają specjalny atak zamrażanie, więc to taki neutrealny. Cóż rozwijaj po swojemu myślę, że jak będzie na wysokim lvlu to i tak się zorientujesz co będzie dla niego najlepsze.:)
Ataki na kopalnię złota Orientuje się ktoś może na jakiej zasadzie działa wybieranie bestii do obrony naszych kopalń? Czy są one wybierane losowo? czy może są wybierane najsilniejsze jednostki? I jakie jest rozwiązanie jeśli moje najmocniejsze jednostki się właśnie szkolą, czy to już je blokuje do obrony kopalni czy nie ma na to wpływu?