Wymiana puktów Czy jeśli wymieniłem punkty na rp w sobotę to powinienem odczekać 48h jeśli chodzi o dni robocze ? ( czyli we wtorek ) czy może powinny przyjść już w poniedziałek czyli po upływie 48h od wymiany ? Martwię się bo minęło już ok. 30h a ja kodu jeszcze nie dostałem, a większość osób czekała od 5 do 45min.
L3GENDARY
L3GENDARY zadał pytanie w grze SoccerStar
Serwer 7 - nabór Poszukujemy zawodników do klubu, min. 2000 kunsztu. Klub nazywa się Turbo Groszki i aktualnie znajduje się w 2 lidze. Potrzeba nam : 1x napastnik, 1x pomocnik, 1x obrońca. Trener : 37%, Menedżer : 37%, Stadion : 25% Zapraszamy.
Problem z lolem A więc, po ostatnim patchu ( 4.16 ) wyskoczył mi taki błąd : nieudana aktualizacja, wystąpił nieokreślony błąd, sprawdź logi aby uzyskać więcej informacji. Błąd pojawia się za każdym razem, kiedy do ściągnięcia pozostaje 301 MB, po błędzie można albo wysłać logi albo kontynuować, próbowałem obu parę razy, ale za każdym razem bez skutku. Dodam że próbowałem odinstalować lola, naprawić w opcjach, wyłączyć zapore/antywirusa. Prosiłbym o pomoc, jeśli podpowiedź pomoże przez tydzień będę likeował każdy post tego użytkownika.