Zablokowali mi możliwość wysyłania wiadomości prywatnych :/ fajnie, nie było mnie tyle dni a tu taka niespodzianka na start!
Kwintyl
Kwintyl napisał(a) na forum gry League of Legends
Najnowsze przeceny No już nie przesadzajcie... ludzie tu walą błędy ortograficzne po czym tłumaczą się, że im się klawiatura zacięła akurat tak, że pomylili ż z rz... albo u z ó. Tutaj mówicie, że zmęczeniu po szkole :/ nie dość, że powód bez sensu (ludzie po całym dniu studiów albo pracy dalej poprawnie czytają) to jeszcze zamiast przyznać się do błędy to jakieś ironiczne odpowiedzi. Tak, fajnie jakby to było poważne forum, ale ludzie są ignorantami i czytają i odpisują byle jak, często podają błędne informacje i wprowadzają innych w błąd :/
To uczucie gdy grasz w coś tylko dla zdobycia punktów na dogry, ale potem zamiast 10 poziomów przechodzisz 20 bo gra jest całkiem fajna O.o
Kwintyl
Kwintyl napisał(a) na forum gry League of Legends
Komenda /remake - co sądzicie? " jak ci lol nie chodzi to po prostu w to nie graj i tyle, psujesz zabawe 4 innym osobom" Aha, super, tylko że my pisaliśmy o tym że ludzi wywala na początku gry i potem wracają :v Z resztą, szczerze mówiąc ludzie grają dla siebie i jeśli komuś sprawia radość granie ze spadkami fpsów to kto mu zabroni? gry po to są by się z tego cieszyć, a teksty 'nie graj' to sobie wsadźcie gdzieś ;)
Kwintyl
Kwintyl napisał(a) na forum gry League of Legends
Komenda /remake - co sądzicie? "Piszecie, że teraz ktoś może swyjść po tych 3 minutach i afk przez całą grę i wy przegrywacie, a wcześniej wcale tak nie było co nie? XD" lol, jakbyś umiał czytać to pialiśmy, że ten system tego nie zmieni i dalej tak będzie a nie że tak wcześniej nie było -.- jak nie czytasz co mówimy to się nie wypowiadaj o tym.
Kwintyl
Kwintyl napisał(a) na forum gry League of Legends
WAŻNE! Naprawdę ;-; "Nie jestem nowa na Lolu xDD" w tym przypadku bym się nie przyznawał xD bo pytanie brzmi trochę jak jakiegoś 1-5 lvla xD przecież ktoś kto dłużej w to gra po prostu by zobaczył do itemów osób co tego używają i już xD
Kwintyl
Kwintyl napisał(a) na forum gry League of Legends
Komenda /remake - co sądzicie? "Zamiast tego moim zdaniem powinni zrobić coś na o wiele większą skalę. Niestety, wymaga to integracji w zasadzie wszystkie systemy rozgrywki (dobieranie przeciwników, kolejki, kary, client nawet samych mechanik bezpośrednio w grze) i jest bardzo trudne do zrealizowania z tego powodu." No właśnie o to mi chodzi. Nie zdziwiłbym się gdyby masę błędów z ładowaniem gry było z ich winy (są i widoczne z ich winy gdzie sami wyrzucają error). Dużo osób przez to myśli, że to wina komputera. A co jeśli inne gry śmigają super a lol buguje? To trochę dziwne.
Kwintyl
Kwintyl napisał(a) na forum gry League of Legends
Komenda /remake - co sądzicie? Tego nikt nie wie ;) po to są testy i sprawdzanie, coś jak bilans postaci :D nikt nie wie kiedy jest zbilansowana więc ryzykują buffami lub nerfami :v No to że ktoś ma serio fatalny internet lub gra w czasie burzy to nic nie poradzimy, mówię o takim rozłączeniu na chwilę. Pewnie to znacz, że masz laga na parę sekund i masz 'ponowne połączenie' i po chwili jest ok ;) to jak taki lag zrobi się w czasie ładowania gry to często trzeba od nowa :/ i to samej gry mocno nie utrudnia ale jednak można wejść do gry przez to w 2-3 minucie. Trochę nie chce mi się wierzyć, że setki komentarzy w tej sprawie są od ludzi co mają kiepski internet lub drewniany komputer (do tego masę łapek przy komentarzach to kolejni co to popierają). Jeśli 50% tego do słaby internet co czasem ich wyrzuci - rozumiem. Ale jak piszą że bugi w kliencie albo to riot wywala errory no to inna sprawa. I pisanie do supportu nie zawsze pomaga, sam pisałem parę razy i jedyne co odpisali to że przepraszają, pracują nad tym, bla bla bla... Nie chciałbym mieć za to bana :v Szansa że przy ładowaniu gry coś się wysypie jest dużo większa niż problem w trakcie. Tak myślę. Jak ktoś wróci po 10 minutach - to tak, przyczynił się do przegranej gry bo 10 minut to masa czasu i jest do tyłu z lvlem i wszystkim. Karanie za to bym rozważył (też najpierw przez prowadzenie testów na wielu grach) ale karanie za 1,5 minuty (liczę od przyjścia minionów, tak około) nieobecności bo chwilowy problem, bo bug klienta czy zacięcie komputera to strasznie surowa kara.
Kwintyl
Kwintyl napisał(a) na forum gry League of Legends
Komenda /remake - co sądzicie? System jest ok jako pomysł, wykonanie słabe. I o tym od początku mówię bo w chwili obecnej nijak to nie uchroni przed afkami a najwięcej stracą ci którym buduje się klient (który nie oszukujmy się, działa fatalnie, wywala sklep, wywala errory co wejście do kolejki, rozwala listę znajomych) albo internet na chwile przerwał i szybko chcą się ponownie zalogować i normalnie grać. Dlatego mówię, że powinni to wprowadzić z innym czasem działania /remake zanim rozdadzą bany nie tym komu trzeba a trollujące 13 latki będą miały zaciesz :v
Kwintyl
Kwintyl napisał(a) na forum gry League of Legends
Komenda /remake - co sądzicie? "W okolicach challengera" mówimy tylko o bronz - platyna bo w obecnym systemie diament i wyżej nie jest tak samo traktowany :P więc patrzy na to co dzieje się w takich silverach czy goldach. tak pierwsze 5 minut gry znaczy tyle co nic najczęściej... masz 0 do 5 a potem i tak się odbijesz i wygrywasz grę. Ale ja mówię :P nie wyjdzie z kolegą, bo kolega by musiał być afk z 10 minut :P napisałem o tym, że NIE DA się wpisać /remake jak ktoś wyjdzie po minucie. Że MUSI być afk miminum 10 minut. Jako kolega powie że dobra, ja jestem afk 10 minut bo może będziemy przegrywać, no bez sensu.
Kwintyl
Kwintyl napisał(a) na forum gry League of Legends
Komenda /remake - co sądzicie? skoro w diamencie to inaczej działa to niech działa inaczej :P i tak już teraz diament ma swoje zasady. No dobra, to nawet to 10 minut. Nawet 8. Wtedy przewagi aż tak nie widać a ktoś co nie był 8 minut w grze i tak się nie odbije. Po 3 minutach ma szanse i to bardzo dużą, z racji tego, że miniony przychodzą dopiero po ponad minucie ;) Mogliby najpierw wprowadzić to 5 minut. Jakby to nic nie dało to zwiększać stopniowo i patrzyć jak to wpływa na grę.