KunO
KunO zadał pytanie w grze World of Tanks
World Of tanks Jagdtiger Witam otóż mam mały problem ponieważ chciałbym kupić kod na jagdtigera 8,8 , i jeśli użyłem kodu 1-3 miesięcy temu(dokładnie nie pamiętam) to czy dostanę rekompensatę w goldzie jeśli wklepie kolejny ?. Kody są do 31.10.2015 i czy one nie są objęte rekompensatą właśnie za srebro ?. Użyłem już 2 kody (i one były ważne do chyba czerwca 31 czy do lipca) Z góry dzięki za pomoc:)
KunO
KunO zadał pytanie w grze World of Tanks
Ammorack, Podpalenia witam czy nie zauważyliście że teraz częściej komuś wybucha magazyn amunicyjny ?. Ja osobiście sam dałem ammoracka 2 razy pod rząd w bitwie ale i inni też dawali teraz gram 2 razy wybuchł magazyn artom :). Zwiększyli coś na święta czy jak? z podpaleniem jest tak samo ;)
KunO
KunO zadał pytanie w grze Seafight
Test pirata Czemu nie mogę wykonać misji na 4lvl pirata? , mam potrzebne rzeczy , kase , pd wszystko co potrzebne ale nie mogę kliknąć "Przyjmij misję" Pomocy @@
Problem z wejściem Cześć , też macie problem z wbiciem na Apex Eu ? pisze mi : Need for speed world is currently experiencing a high volume of players in-game. Please try logging in a later time . Próbowałem pare razy wejść i wyjść , słyszałem żeby mieć pierwszeństwo trzeba kupić boosty ?