Kubapple1PL
Kubapple1PL napisał(a) na forum gry War Thunder
Czy czołgi niemieckie są dobre? Większość czołgów jest dobra. Najbardziej preferuję grać Pz4 (F2,G), oczywiście za sprawą świetnego działa. Poza tym Tygrysy (1, 2) nadal spokojnie dają radę mimo licznych hejtów na nie, ze względu na mocną armatę, mocną niczym Ruska "Setka" strzelająca 16kg pociskami eksplodująca każdy niemiecki czołg na strzał, a więc powstaje taki oto paradoks. A więc, podsumowując, czołgi te nadal mają dobry pancerz, lecz za sprawą wciąż dobywających nowych to wynalazków, takich jak M56 przebijających pociskami HEAT pancerz tigera 2h od przodu tracą coraz bardziej na znaczeniu.
Kubapple1PL
Kubapple1PL napisał(a) na forum gry War Thunder
Jak myślicie co lepsze spitfire czy jak 9 ? Zależy od modelu. Spitfire jest zdecydowanie lepszy w walce manewrowej, ponadto ma łatwe w obsłudze uzbrojenie z dużą ilością amunicji. W Jakach nie jest tak różowo, trzeba troche się namęczyć żeby trafić w cel, do tego go zniszczysz (karabiny 12,7mm zadają małe uszkodzenia), do tego najczęściej 1 zamontowane działko 20 mm z amunicją ilości 120 sztuk, często nie wystarcza, a działko to jedyna broń na pokładzie jaka która jest w stanie coś zrobić wrogowi. Jednak Jak 9 ma lepszą prędkość od spitfira (zwłaszcza pierwsze modele są szybsze od Vb), jednak potem spitfire posiada lepszy silnik Griffon, przez co bez problemu go dogania. Podsumuwując Spitfire jest łatwiejszy do latania,ma lepsze uzbrojenie i zwrotność. Jedyne co ratuje Jaka to ruskie OP ::D :P
Kubapple1PL
Kubapple1PL napisał(a) na forum gry War Thunder
Porównanie: Co jest Lepsze WoT czy War Thunder? War thunder jest grą znacznie lepszą od wota, mimo problemów z faworyzowaniem Zsrr oraz BR. Jest bardzo dopracowana, twórcy się starają robić ją coraz lepszą. A, że klimat coraz bardziej sie psuje podczas rozgrywki, to nie jak wbrew pozorom, powód aktualizacji, lecz naszych umiejętności. Kiedyś, jak zaczynaliśmy grać byliśmy całkiem zieloni, nie wiedzieliśmy o co chodzi w tej grze itp, a teraz nabraliśmy umiejętności i przede wszystkim wiedzy. Zbyt wiele naczytaliśmy się opinii, o faworyzowaniu zsrr i to powoduje że się coraz bardziej frustrujemy... Najlepszym rozwiązaniem tego problemu jest moim zdaniem rzadszym czytaniem opini graczy itp.. A i jeszcze trzeba zaznaczyć, że w War Thunder znacznie bardziej trzeba się wysilić umysłowo, tzn. trzeba użyc strategii, a nie bezmyślnie jechać i strzelać. Takie jest moje zdanie.
Kubapple1PL
Kubapple1PL napisał(a) na forum gry War Thunder
Czołgi ciężkie Przede wszystkim musisz dobrze poznać swój czołg ciężki - czyli dokładnie zbadać jego pancerz boczny i przedni, gdyż kluczem do przetrwania w boju jest dobre ustawienie czołgu. Np. Tygrys h1 ma ok. 100mm pancerza przedniego kadłuba i 80mm po bokach, więc można nim się bardzo efektywnie ustawiać, (jeśli nie wiesz o co mi chodzi, napisz) - że jakby nie trafił to efektywna grubość pancerza może przekroczyć nawet 130mm, przez co odbija pociski od większości napotkanych przeciwników. Musisz, więc kliknąć po wybraniu czołgu zakładkę "pancerz", i sprawdzaj, jaka pozycja dla danego czołgu będzie najkorzystniejsza, by przetrwać nawet najcięższy ostrzał. Sprawdz też pociski dla armaty w danym czołgu; jakie będą najkorzystniejsze przeciwko danym czołgom. Zapamiętaj, też, że czołgi ciężkie mają zazwyczaj slabe działa przeciwko czołgom, na danym BR, bo ze względu na duży pancerz mają odpowiedno zwiększony BR, a co za tym idzie- armata zostaje w tyle. Znajdą się jednak wyjątki, np. wspomniany wcześniej tygrys lub m6a1. Jeśli chodzi o taktyke czołgami ciężkimi, to jeśli masz np. wybór na danej mapie (Polska, Europa Wschodnia itp.), to zawsze kieruj sie do miasta, gdzie najlepiej wykorzystasz pancerz i masz szansę przebić przeciwników od boku. Walcz na średnim dystansie i bacznie sprawdzaj, czy przypadkiem jakiś przeciwnik nie zamierza ciebie "objechać".
Kubapple1PL
Kubapple1PL napisał(a) na forum gry War Thunder
Problem z grafiką :o Ale mi się wyświetla komunikat że: "Z powodu małej pamięci na karcie graficznej ustawienia graficzne zostały zmienione na ultraniskie" , czy jakoś tak. A pamięci (graficznej) mam chyba wystarczającą ilość do war thundera, bo 512mb. Przypomnę też, że wcześniej gra śmigała mi spokojnie na średnich.