Krzyzok
Krzyzok napisał na forum gry DarkOrbit
G-Bastion DarkOrbit mike0821, chciałbym Cię naprostować, od teraz G-Bastion nie jest designem lecz statkiem. kkklaudek833 aby dodać laser na G-Bastiona wystarczy z inwentarza przeciągnąć, tylko musisz uważać jeśli nie widzisz laserów musisz przeszukać pozostałe statki w swoim hangarze i je zdjąć z nich aby móc założyc na G-Bastionie
Aukcje i szybka sprzedaż. Darem Simrilu mógł obdarować was KAŻDY nie musiałbyć to gracz-developer a serwery nigdy nie kupują takich itemków i nie polecam wystawiać itemków za cenę proponowana tylko najpierw sprawdzić ile kosztuje bo mogłeś wystawić za 700 AD a najtańszy przed twoim był np 2,5 raza droższy i ktoś mógł na tym zarobić :) Nie zapominaj że są gracze którzy na handlu zarabiają grube miliony . :P i tak jak pisał kolega wyżej niebieskie itemki do broni artefaktycznych się przydawały.
Wbity poziom 70, i co teraz? Czym grasz to już nie ważne zabardzo bo każda klasa tak samo musi postępować czyli zbierać ekipe na lochy t1 (1600 gs) pozbierac eq ulepszyc/kupic uroki, potem na t2 (2000 gs) i pozbierac eq lepsze zwiększyc poziom profesji czarnego lodu na 5 potem ulepszyc w niej itemki wydropione ( jakie najlepsze dla TR poczytaj na google bo osobiscie nim nie gram) artefaktyczne przedmioty typu pas naszyjnik główna i drugorzędna broń i ulepszać.