Szukam konta na pożyczenie brąz/silver Siema. Gram w LoL 4 lata, aktualnie obijam się w platynie 4-3-2. Kumpel obija się w brązie... Chce go poduczyć grac i wyciągnąć trochę na górę ale nie mogę grać z nim duo dlatego potrzebuje pożyczyć jakieś konto z brąz/silver. Na koncie musi być Akali bo to mój main xD Przy okazji i Tobie podbije dyvi więc za pożyczenie kotna chyba się opłaca. Piszcie na PW, pozdro.
Lider do wynajęcia. Brakuje wam 5? 3? Witam. Gram w LoL około 4 lat. W tym sezonie nastawiłem się na team play i tworze zespoły rankingowe którymi staram się wybić jak najwyżej. Na koncie mam już kilka teamów z platyny na 3 vs 3 i 5 vs 5. Jeśli masz team z kumplami i obijacie się po niższych dywizjach możecie mnie nająć za skrzynkę z tajemniczą skórką, jak brakuje wam 5 czy 3 do gry z chęcią się dołączę by pomóc wam się wybić. 490RP za zdobycie ładnych ramek i wysokich dywizji. Preferuje Mid/jungle. Więcej info na PW. pozdro
Nowy sezon, nowe wyzwania. ROZPOCZNIJ SEZON Z KLASĄ Witam wszystkich. Jak wiecie na rynku jest pełno elo boosterów i kont na sprzedanie których kupno jest na tyle ryzykowne że nie opłaca się tego robić. Gram w lola od wielu lat, zaczynałem podczas 1 sezonu, kupa czasu i wiele doświadczenia. Osobiście nie przepadam za elo bootowaniem ale czasem i takie usługi świadczyłem. Świadczę raczej usługi bardziej ambitne czyli coś jak lekcje gry, tak większość chciała by coś takiego u pro playerów którym nie jestem, albo inaczej, nie jestem znany :) Bronzy które wyszły z pod mojej ręki walczą teraz spokojnie w goldzie i platynie i dalej doszkalają sobie swoje umiejętności. Jestem też trenerem 2 drużyn, w zasadzie mentorem którym wskazuje odpowiednie taktyki i ścieżki gry na turniejach online i nie tylko. Oglądam streamy pro graczy i teamów przez co znam mete/taktyki. Nie wiem co jeszcze więcej napisać. Poszukuję klientów w nowym sezonie, do nauki gry, boostowania, mentorowania zespołów i wszystkich rzeczy które związane są z LoLem :) to moje hobby któremu poświęcam wiele czasu. Nie posiadam stawek, swojej ceny, każdego traktuję indywidualnie i przyjmuję zapłatę w wielu formach. Wszystkich zainteresowanych zapraszam na PW P.S. Kolega kończy grę i chce sprzedać konto, napisz po więcej informacji.
NAUKA GRY :) Witam oferuje lekcje gry dla graczy z bronzu i silvera (gold i plat też ale ci gracze są zbyt dumni żeby brać lekcje...) Podam wam wszelkie wskazówki by być lepszym graczem i trafić do lepszej dywyzji - Sam gram w LoLa od 4 lat więc myślę że to odpowiednie doświadczenie by przekazać trochę swej wiedzy innym. Wszystkich chętnych zapraszam na priv.