Kindred top? Nie dlaczego? Mała ilość hp Zadaje obr. fiz. a większość tanków jest mocno opancerzona Wiele jeszcze mógłbym wymieniać ale poprostu nie i tyle ci wystarczy, jeśli zachce ci się zagrać tym kindredem na topie to zobaczysz że dostaniesz pierwsze lepsze bęcki od takiego rammusa albo malphite którym nawet ułamka hp nie zabierzesz.
Pomocy ! Heh InFamousFox Wiem że teraz w tym patchu Riot dał mojemu staremu meinowi buffa ale za cholerę nie wiem po co skoro i tak kosił wcześniej ale teraz to nic nie da się zdziałać przeciwko xinowi. Co chwilę ktoś gra nim na rankedzie, po ostatnim buffie gra w jungle i na topie jest strasznie łatwa pomijając to że idąc pod tanka zadajesz dużo dmg, ja zawsze chodzę pod hybrydę i zdejmuję enemy adc w ciągu 2-3 sekund. Jeśli nie masz to polecam, szybko się nudzi i to jedyny minus tej postaci.
Pomocy ! Heh Gravesa nie kupuj bo jeszcze tych nerfów dostanie. Kto ci powiedział że Kalista jest trudna? Azir jest dość przewidywalny, potężny ale na mobilną postać i dobrego gracza nie da rady. Jhina nawet nie kupuj bo w następnym patchu dostanie takiego nerfa albo parę zresztą tak jak każda z nowych postaci chwilę po wyjściu.
Nie wiem czy to widzisz juliuszpiotriowski ale głupie dogry chyba zablokowalo mi mozliwosc wysylania wiadomosci wiec wejdz na tego fejsa i daj zapro