Nowe konto, a silni przeciwnicy Siema! Założyłem sobie ostatnio nowe konto żeby wprowadzić kolegę w grę itd. (żeby nie wciągać go odrazu na mecze vs. lepsi gracze - żeby się nie zraził). Mam na tym koncie chyba 7 lvl i... trafiam na przeciwników gold, platyna, a nawet diament... Czy to jest normalne?
Supp vs. team 99% moich gier to supp (w większości tank, typu Leona/Alistar), super czuje się w takiej roli i idzie mi on afajnie (wiadomo, że zdarza się zrobić coś głupiego - komu nie zdarza się błąd), ale co zrobić, gdy... 1. mój ADC nie idzie za mną, gdy ja "skacze" na przeciwnika i w linii jest "pat" 2. albo gdy inne linie dają ciała, a bot nie jest nafeedowany? Jako tanky supp nie mam dmg, więc poza cc i obroną carry nie widzę w swojej postaci wiele możliwości, więc jak radzicie grać w sytuacjach jakie opisałem?
Defensywny styl gry Mój styl gry jest dość defensywny - czasem gdy trafiam na równie defensywnych przeciwników potrafię skończyć fazę liniową ze statystykami (przykład hardcorowy) 0/0/0, choć jeśli przeciwnik jest zbyt aktywny dzięki temu łapię ładnych kilka zabójstw ;) Wiem, że nie jest to idealny styl gry, ale lepsze to niż nadmierne ryzyko i śmierć (przynajmniej wg. mnie). Pytanie co radzicie w sytuacji gdy trafiam na linii na przeciwników bardzo ofensywnych, którzy spychają mnie pod wieżę (choć czasem okazuje się, że cofam się bez powodu, bo jestem silniejszy i finalnie ich zabijam)?