Krenx1
Krenx1 napisał(a) na forum gry World of Tanks
T-25 warto ? Zależy, jeśli masz WN8 poniżej 1000 lub nie lubisz grać medami nie kupuj go. Sam go posiadam i mimo swoich wad to fajna zabaweczka.Minusy: jego to długość kadłuba, podatność na działa typu trolle,słaby skręt i trochę za długi czas zgrywania i celowania jak dla mnie.Plusy: mimo przeładowania 3,3s ma dobry dmg/min, działko przebija wszystkie V i radzi sobie na VI i VII od boku,jak na V miła ilość HP, prędkość bez problemu 50+ wyciąga nawet 65 (jednak to mało przez długość kadłuba więc i tak przeciwnicy łatwo w cb trafiają). Co ci dużo mówić, jeżeli dasz rade go ogarnąć jest fajniejszy niż churchill 3, jedynie na co musisz uważać w bitwach V tieru to KV-1 i Grille, bo co do tych drugich często się zdarza ze schodzę od nich na full hp.
Krenx1
Krenx1 napisał(a) na forum gry Goodgame Empire
Można mieć w tej grze 2 zamki? W grze możesz mieć 1 zamek co dostajesz na samym początku, potem po odblokowaniu innych krain dostajesz dodatkowe 3 zamki (jedna z krain oferuje 1 zamek restartowany co miesiąc). W wielkim cesarstwie możesz dodatkowo zdobywać posterunki (gracze mogą ci je odebrać) i na eventach można przez jakiś czas dostawać obozowiska.
Krenx1
Krenx1 napisał(a) na forum gry World of Tanks
Penetracja czy uszkodzenia ? to zależy, np. w drugim działku wymienionym przez cb penetracja jest ważna tylko na goldzie bo jest to tzw. trol ale na zwykłych pociskach nie licz na średnie uszkodzenia gdyż z pocisków ob dobrym wskaźnikiem jest "średnie uszkodzenia/3" i wychodzi ci jakie dmg robi strzelając obojętnie gdzie zaś w tym pierwszym działku penetracja już jest ważna bo bez przebicia zrobisz 0 dmg.