Ramowanie Nie wiem dlaczego, ale od tej sprzedazy w czarny piatek ludzie i na klasowkach i na zwyklych okropnie ramuja.. Nie da sie grac przez to. Nie wiecie dlaczego tak jest?. Kilka dni temu tak nie bylo.. Poszaleli ludzie przez ten piatek?. Czy moze wyzywaja sie bo nie stac ich na kupienie boostow?
Pagani Zonda Cinque Czy opłaca sie wsadzać do mojej Cinque części z tych Ultra jakie wymienie, czy lepiej zostawić na 1gwiazdkowych Amerikonach Silnik: -Transtek Ultra - 12% 12% 0% Doładowanie -Speedsciens Ultra 12% 8% 0% Przekładnia -Speedsciens Ultra 17% 9% 4% -Transtek Ultra 13% 9% 4 % Zawieszenie -Speedsciens 8% 4% 12% -Transtek 4% 4% 12% Hamulców Ultra nie mam Opon również, czy opłaca sie cos z tego wkładać czy zostawić tak jak jest?
Miejsca Znacie jakies fajne miejsca gdzie mozna cyknąc fotke mojego Murcielago? :d. Fajnieby było jak by było morze, lub góry ale dobrze widoczne, wrzucajcie propozycje, oraz kolo jakich wyscigów sa. Za najfajniejsze polajkuje ;D
Kamera Jakim przyciskiem wylacza sie wszystkie te opcje zeby widać było tylko samochód?. Mam nadzieje ze wiecie mi chodzi. Na filmie lucka kiedyś było i mysle ze nie jednym ze klika i wszystkie te smieci jak osiagniecia pasek XP itp znika
Auto z klasy B do 1 500 000 Siemano, będe miał na wydanie około 1 500 000 na samochód i mam pytanie co do przyszlego samochodu. Jaki z tej klasy będzie najlepszy? . Na dragach nie jedze wiec nie patrze, potrzebuje go na sprint/tor i czasami na poscigi. Co polecacie z tej klasy i do tej ceny?. Jeżeli macie pojęcie to podajcie jeszcze czesci do tuningu, lajki dam jak chcecie :)