Koszatree
Koszatree zadał pytanie w grze
Czym lvl'ować?Nauka gry. Nie dawno zacząłem swoją przygodę z WoWem i chciałbym się nauczyć grać.Możecie mi polecieć jakieś poradniki,klasy i rasy łatwe do wbijania poziomów?Dziękuje za odpowiedzi.
Koszatree
Koszatree zadał pytanie w grze
Pominołem pierwszy totem na szamana(tauren) przez przypadek co zrobić? Tak jak w tytule.Zamiast wziąć i zrobić questa poszedłem oddać innego i przez to pominąłem niestety tego questa z totemem.Czy mogę jakoś tam wrócić i to naprawić?
Komputer za 2000 zł?? Już 3 raz piszę ten temat i mam nadzieję,że ktoś mi wreszcie dobrze odpowie. Chcę złożyć komputer za 2000 zł.Będzie służył do gier,głównie do CS,ale do innych gier też.Maksymalnie mogę dać 2100zł (z obudową).Zależy mi na wydajności.Obudowy nie musicie pisać,bo chyba kupie Tracer X-Ray (jak ktoś coś o niej wie,może mi doradzić). Nie piszcie mi bezsensownych komentarzy.Tylko odpowiedzi.
Niecodzienne pytanie dotyczące gry. Mam dziwne i niecodzienne pytanie dotyczące gry cs:go.Czy ktoś z was dostał kiedyś bana za haxy,a nie miał haxów?Bo wiecie jak ja dziś miałem takie 3 strzały farciarskie,że jakbym je zobaczył na overwatchu to bym się za cheaty zgłosił i nie wiem,czy tak strzelając czasem nie można dostać bana.Mój kolega dostał,bo cheater mu podpowiadał jak strzelać przez smoke.