Obecny stopień optymalizacji gry Witam od dłuższego czasu nie grałem w wota z powodu dużych spadków fps-ów. W pierwszej bitwie miałem około 50-40 a w następnej bitwie spadały nawet do 16. Zmieniałem grafikę nawet na najniższą a różnicy nie było. Czy macie jakieś rozwiązania oraz jak teraz wygląda optymalizacja w grze ?
Japończyk Premium W weekend Chi-Nu-Kai będzie o 50% tańszy. Co może powiedzieć o tym czołgu czy sprawdza się w grze, czy jest przyjemny, czy warto go kupić ? Od razu mówię, że oszczędzam golda na zakup wyższego tieru premium, ale mogę zaryzykować. O odpowiedź proszę osoby które mają wiedzę na jego temat.
Procesor Chciałbym zainstalować wota na moim netbooku ma wystarczająco ramu (4gb), niezłą kartę graficzną i windowsa 8.1. Problem w tym że procesor ma taktowanie 1.75 Ghz a wot wymaga 2.2 Ghz. Pytanie jest takie: Czy gra będzie działać ? Jeśli tak: Jak będzie działać ?
XVM hitlog Mam problem z hitlogiem (zlicza dmg w bitwie). Bawię się już z tym ponad godzinę i wciąż to nie działa tak jak trzeba. Chcę żeby hitlog był obok panela dokładnie rozpisany (tak jak w modzie), a nie ,że na samej górze tylko trafienia i cały dmg ( w dodatku zasłoniony przez rodzaje czołgów mojej drużyny. Czy może ktoś z tym pomóc to dla mnie bardzo ważne.
Ciężcy Francuzi Mam w garażu AMX 50 120 i muszę wam powiedzieć że jestem nim rozczarowany. Poprzednicy byli ok (nawet lepiej) a on jest tragiczny. Słaby pancerz, wolny (jak na parametry papierowe), słabiutkie opuszczenie i podniesienie działa, długie celowanie. Mam w nim naprowadzacz wentylacje i towarzyszy broni w załodze. Jakie on ma niby zalety i co nim robić najlepiej w bitwie ?