Konto na Eune No właśnie jeszcze raz pisze nie chce zysku tylko chce opchnąć konto bo nie mam czasu na to żeby grać.I dla mnie będzie to przyjemnośc komuś sprzedać nawet za 50 zł bo nie będzie męczył się od 0 tylko coś będzie miał .
Konto na Eune Dywizja dywizją ale wydana kasa na skiny to wydana kasa na skiny stracony czas na kupienei runek i bohaterów nie wróci nie szukam zysku lecz chce opchnąć konto bo nie mam czasu, a raczej bostowanie kogos zajmnie góra miesiąc, a ja gram na tym koncie od 3 lat więc wychodzi na to że 1miesiąc szybkiej gry jest równy 3(trzem) latom. Life is brutal. Coś co jest kupione za rp jest mniej warte niż danie komuś 20 zł zeby sobie pograł z nami.
Konto na Eune To jak bostowanie jest takie tanie to czemu RIOT nie da takiej opcji żeby kupic sobię daną dywizje ? przecież to jest taki zysk:O pierdzielenie o Chopinie. Hm no ale wydaje mi sie że chyba jak skin jest niedostępny do kupienia to jest automatycznie legendarką? ale dobra z mądrzejszymi nie rozmawiam. Mająć 16 bohaterów i golda bo ktoś mnie wybostował za 20 zgarne takie tam 120zł bo przecież mam wyższą dywizje, po co tam komu runki czy tam bohaterowie ważne że dywizja się zgadza.
Konto na Eune ahahh płacąc 20 zł za wybostowanie do golda moje konto jest więcej warte niz skiny nieważne juz jakie. A po za tym jaka jest przyjemność z gry jak gościu mnie wybostuje? CHyba lepiej wygląda tak: TY riot wywalilo mnie do b5 i szybko wpadłem do golda niż bo mnie ktoś wybostował
Konto na Eune Ale 10000 to juz nie za jest mało , keidy ostatnio w grze widziałeś np strażaka tristane czy szmaragdowego tarica ? Dla mnie to też jest pikuś jeśli mam przynajmniej jedną osobę ogarniętą bo sam grając na 9 to nie da rady. Dlatego dodam że jest napisane. ,,Liczę na około 100'' a to jest różnica nie chce 100 tylko coś około tego z 50 też będę zadowolony.
Konto na Eune to było liczone bez garena. To ile dam za wybostowanie mnie do golda ? nie no wiesz 3 skiny są można powiedzieć lipne a reszta to wartośc 975rp za szt więć nwm czemu twierdzisz ze nie są one zbyt cenne to jakie według Ciebie są cenione ? Święta mamy 2 razy w roku
Konto na Eune Hm z tego co rozumiem to taki ja sb kupie konto za 1000zł bo np platyuna i sobie spadne do brązu przecież to jest tak bardzo opłacalne, to ja nie wiedziałem ze da się w Lolu kupić dywizje za rpki, no na 12 skinów 3 niedostępne to faktycznie mało.