Klaudulciaq
Klaudulciaq napisała na forum gry Stardoll
Dodatkowe pokoje ?! po utracie ss będziesz mieć odblokowane 4 pokoje podstawowe - główny + 3 następne (4 od dołu). Jeżeli wykupiłaś dodatkowe apartamenty, to pozostają one otwarte niezależnie od Twojego statusu.
Klaudulciaq
Klaudulciaq napisała na forum gry Stardoll
Jak moge usunac klub? Najpierw wejdź do klubu. Po prawej stronie wyświetla ci się napis ''o klubie'', a pod spodem widnieje opcja edycji - klikasz w nią. Wyszukaj ''usuń klub'', a następnie potwierdź, że na pewno chcesz to zrobić. Pamiętaj, że po usunięciu klubu, będziesz musiała odczekać trochę czasu, by móc założyć nowy!
Klaudulciaq
Klaudulciaq napisała na forum gry Stardoll
Stardoll się zmienia? Czy stardoll się ulepsza? Zależy o jakich zmianach mówimy. Faktem jest, że kupno sd jest coraz droższe i coraz mniej ich dostajemy wykupując różne pakiety. Kiedyś za 100 sd mogło się wykupić połowę ubrań ze Starplazy, podczas gdy dziś wystarczy Ci na sukienkę, buty i ewentualnie jakąś torebkę. Są też takie zmiany, które dają pozytywny efekt - np. zmiany wyglądu strony. Mi osobiście podoba się nowy wygląd - wszystko jest bardzo dobrze wykonane graficznie oraz estetyczne w wyglądzie, nie to co kiedyś.