ZAKUP PSC za punkty "Kody Paysafecard mogą zostać użyte wyłącznie w grach i sklepach internetowych. Nie mogą zostać użyte w celu doładowania konta myPSC." Wydawało mi się, że kiedyś doładowałem moje konto psc tym kodem, ale może coś się zmieniło.
Skiny z Arcade Event Skiny w tej grze przy takich eventach kosztują nieco więcej np. Arcade Caitlyn za 2k to jest pełny skin. Jakby się dało za 300 kupić skina to kupujesz ten śmieszny bilet za niecałe 50zł i farmisz 6 skinów (kinda nieopłacalne dla Riotu :D)
Dobry zabójca... "Jako że dopiero zaczynam" - nie polecałbym nowej osobie roli assassina, bo jest bardzo wymagająca mechanicznie. Wymaga ogromnego obycia z grą, znajomości matchupów, ogromnej kontroli mapy etc. Ogólnie rzecz biorąc musisz być skillowy jeżeli chodzi o midlane. Ale do odważnych świat należy. Zed - to chyba kluczowa postać jeżeli chodzi o assassynów, A dlaczego? Bo Faker. Niby nie podałeś roli mid, jng czy top. "pojawia się ... i znika" Nie wszystkie postacie, które wymienie mają niewidzialność, bo o to może ci poniekąd chodziło, ale postaram się wymienić kilku assassynów. Jng: Eve, Kayn(blue), Kha, Rengar, Twitch, Nocturne, Top: Akali, ?? Mid: Akali, Zed, Leblanc, Talon, Ahri, Ekko, Tyle mi na myśl przychodzi jeżeli chodzi o playable championy może ktoś jeszcze coś napisze xd. BTW napisalem to 2 dni temu ale z niewiadomych mi przyczyn post sie tu nie pojawił, pomimo że widzę go na moim profilu XD?
postać do Dżungli To podrzucę kilka opcji.. Aatrox? W tym patchu chyba zapowiada się comeback tego championa. Głównie las, a ewentualnie można kliknąć nim na topie czy midzie. Hecarim/Jarvan jako junglerzy pomimo nerfów dalej dają radę. Można też ich wyciągać na topie. Jax jungle? Chociaż aktualnie to głównie toplaner. Olaf jungle daje rade, a jako toplaner też może się nadać (chyba). Chociaż może mieć problemy, tbh to chyba nie bardzo. OTP TRYND zawsze w cenie - chociaż nie wiem czy ten champ jest w ogóle playable lol.. Voliber? niby dostał buffa. Wukong? Od biedy sprawdziłby się na midzie i topie w razie autofilla.
Dobry zabójca... "Jako że dopiero zaczynam" - nie polecałbym nowej osobie roli assassina, bo jest bardzo wymagająca mechanicznie. Wymaga ogromnego obycia z grą, znajomości matchupów, ogromnej kontroli mapy etc. Ogólnie rzecz biorąc musisz być skillowy jeżeli chodzi o midlane. Ale do odważnych świat należy. Zed - to chyba kluczowa postać jeżeli chodzi o assassynów, A dlaczego? Bo Faker. Niby nie podałeś roli mid, jng czy top. "pojawia się ... i znika" Nie wszystkie postacie, które wymienie mają niewidzialność, bo o to może ci poniekąd chodziło, ale postaram się wymienić kilku assassynów. Jng: Eve, Kayn(blue), Kha, Rengar, Twitch, Nocturne, Top: Akali, ?? Mid: Akali, Zed, Leblanc, Talon, Ahri, Ekko, Tyle mi na myśl przychodzi jeżeli chodzi o playable championy może ktoś jeszcze coś napisze xd.
20 fps podczas gry xd Nie wiem czego oczekujesz bo po 1. Nie podałeś info na czym grasz laptop/stacjonarka 2. Brak tutaj jakiejkolwiek specyfikacji cpu, gpu, ram. A wróżbictwo tanie nie jest :) -- Liga legend działa raczej sprawnie, fakt faktem że tuż po wprowadzeniu patch'a mogą występować jakieś błędy, lagi czy drobne obiciążenia spowodowane złą optymalizacją, ale do dnia następnego wszystkie negatywne skutki przeważnie są fixed. Gdyby mi mi fpsy spadły z 144 (locked) od tak sobie nagle do 20 i tak by pozostało to sprawdziłby fpsy w innej grze. Odpaliłbym jakiegoś wiedzmina na ultra.. nie wiem ludzie oczekują pomocy, a nie są w stanie poprawnie opisać problemu/zagadnienia LUL.