Czy skin Dragonblade Riven lub Championship Riven będzie jeszcze kiedykolwiek dostępny? Skiny championship są dostępne podczas mistrzostw, więc bliżej nam do tej daty niż dalej xd. Październik/listopad to jakoś okres mistrzostw. Oczywiście pamiętać trzeba, że są dwie riven championship. Tej limited już raczej nigdy nie będzie się dało zdobyć. Za to ta z 2016r zapewne będzie dostępna. A co do Dragonblade.. dostępne będą zapewne podczas kolejnego eventu (jak np. 'Festyn Księżyca') odnoszącego się do tej serii skinów, a kiedy to ciężko powiedzieć. https://eune.leagueoflegends.com/pl/news/game-updates/special-event/dowiedz-sie-wiecej-festyn-ksiezyca-2018 https://eune.leagueoflegends.com/pl/news/game-updates/special-event/learn-more-lunar-revel-2019 Patrząc po obu linkach można przypuszczać, że będzie to w styczniu/lutym.
o co z tym chodzi? W lidze zwrot 'balanced' (zrównoważony) używany jest sarkastycznie, aby zaznaczyć, że champion o którym mówimy jest zbyt silny, a riot nie potrafi zrównoważyć jego siły w odniesieniu do innych postaci.
ZAKUP PSC za punkty "Kody Paysafecard mogą zostać użyte wyłącznie w grach i sklepach internetowych. Nie mogą zostać użyte w celu doładowania konta myPSC." Wydawało mi się, że kiedyś doładowałem moje konto psc tym kodem, ale może coś się zmieniło.
Skiny z Arcade Event Skiny w tej grze przy takich eventach kosztują nieco więcej np. Arcade Caitlyn za 2k to jest pełny skin. Jakby się dało za 300 kupić skina to kupujesz ten śmieszny bilet za niecałe 50zł i farmisz 6 skinów (kinda nieopłacalne dla Riotu :D)
Dobry zabójca... "Jako że dopiero zaczynam" - nie polecałbym nowej osobie roli assassina, bo jest bardzo wymagająca mechanicznie. Wymaga ogromnego obycia z grą, znajomości matchupów, ogromnej kontroli mapy etc. Ogólnie rzecz biorąc musisz być skillowy jeżeli chodzi o midlane. Ale do odważnych świat należy. Zed - to chyba kluczowa postać jeżeli chodzi o assassynów, A dlaczego? Bo Faker. Niby nie podałeś roli mid, jng czy top. "pojawia się ... i znika" Nie wszystkie postacie, które wymienie mają niewidzialność, bo o to może ci poniekąd chodziło, ale postaram się wymienić kilku assassynów. Jng: Eve, Kayn(blue), Kha, Rengar, Twitch, Nocturne, Top: Akali, ?? Mid: Akali, Zed, Leblanc, Talon, Ahri, Ekko, Tyle mi na myśl przychodzi jeżeli chodzi o playable championy może ktoś jeszcze coś napisze xd. BTW napisalem to 2 dni temu ale z niewiadomych mi przyczyn post sie tu nie pojawił, pomimo że widzę go na moim profilu XD?
postać do Dżungli To podrzucę kilka opcji.. Aatrox? W tym patchu chyba zapowiada się comeback tego championa. Głównie las, a ewentualnie można kliknąć nim na topie czy midzie. Hecarim/Jarvan jako junglerzy pomimo nerfów dalej dają radę. Można też ich wyciągać na topie. Jax jungle? Chociaż aktualnie to głównie toplaner. Olaf jungle daje rade, a jako toplaner też może się nadać (chyba). Chociaż może mieć problemy, tbh to chyba nie bardzo. OTP TRYND zawsze w cenie - chociaż nie wiem czy ten champ jest w ogóle playable lol.. Voliber? niby dostał buffa. Wukong? Od biedy sprawdziłby się na midzie i topie w razie autofilla.
Dobry zabójca... "Jako że dopiero zaczynam" - nie polecałbym nowej osobie roli assassina, bo jest bardzo wymagająca mechanicznie. Wymaga ogromnego obycia z grą, znajomości matchupów, ogromnej kontroli mapy etc. Ogólnie rzecz biorąc musisz być skillowy jeżeli chodzi o midlane. Ale do odważnych świat należy. Zed - to chyba kluczowa postać jeżeli chodzi o assassynów, A dlaczego? Bo Faker. Niby nie podałeś roli mid, jng czy top. "pojawia się ... i znika" Nie wszystkie postacie, które wymienie mają niewidzialność, bo o to może ci poniekąd chodziło, ale postaram się wymienić kilku assassynów. Jng: Eve, Kayn(blue), Kha, Rengar, Twitch, Nocturne, Top: Akali, ?? Mid: Akali, Zed, Leblanc, Talon, Ahri, Ekko, Tyle mi na myśl przychodzi jeżeli chodzi o playable championy może ktoś jeszcze coś napisze xd.