KasSika22
KasSika22 napisała na forum gry Arena Mody
szukanie spermodelki Aktualnie za pokonanie supermodelki otrzymujesz 3 pochodnie, które są potrzebne w wydarzeniu "Festiwal ognia". Nagrody za pokonanie supermodelki to: szmaragdy (można zdobyć 1, 2 lub 3), dolary i doświadczenie.
KasSika22
KasSika22 napisała na forum gry Rise of Mythos
Soccer-Ball te piłeczki możesz sprzedać, a możesz je sobie kolekcjonować i jak zbierzesz wymagane kolory piłek (wystarczy, jak będziesz miał po jednej) to w zakładce event możesz wymienić je na nagrodę :) np.,: jak masz piłki koloru białej, zielonej, niebieskiej, fioletowej, pomarańczowej to możesz wymieniać na prezent niższej rangi ;) jeśli do tych kolorów zdobędziesz żółtą piłkę to możesz wymieniać na prezent średniej rangi.. na najwyższej rangi prezent potrzeba do wyżej wymienionych prezentów jeszcze czerwonej piłki ;) i tak samo sprawa się ma ze smoczymi kulami czy końskimi kitami ;)
KasSika22
KasSika22 napisała na forum gry Rise of Mythos
pyramid stones Oo to widzę u was są inne zadania (serwer: Windy Clift) - 2 x 2v2 (nie musi być gildyjnie) - 4 x zwycięstwa na arenie - 2 losowe regiony na mapie - 2 losowe bossy do pokonania ale fakt... event już się kończy nie uda ci się go zrobić :/