Karpioz
Karpioz napisał na forum gry Margonem
Pomocy sł ! Też mam ten sam model .. Nie polecam go XD być może to wina tego pypcia z systemem operacyjnym Symbian ( LOL co to jest ) i z tego powodu nie możesz wysłać tez kiedyś chciałem za pomocą smsa kupić walutę w jakiejś tam grze ale się nie dalo. Spróbuje z innego telefonu jeśli masz. I taka mała rada ode mnie, wypiernicz tego złoma XD ja tez szukam od jakiegoś czasu zastępcy za tego starego dziada z ruskim systemem XD do niczego ten SYS. , do niczego ...
Karpioz
Karpioz napisał na forum gry Tanki Online
nie polecam Obejrzałem Twojego screenshota. Czy aby napewno rejestrowales się do np. Tanków online przez przycisk "zagraj" na stronie dogry.pl? Bo coś mi się wydaje, ze po prostu zarejestrowałes się z oficjalnej strony gry a nie z reflinka od dogry.pl i nie odczytuje Ci teraz jako ze zarejestrował es się z ich linka xD
Karpioz
Karpioz napisał na forum gry Tanki Online
nie polecam A to niby czemu? Ja jakoś zdpbylem już raz 5€ na steam i zdobęde je kolejny raz, brakuje mi niecała polowe sumki punktów na kolejnego piątaka . nie wiem w czym masz problem.
Wymiana przedmiotów Nie pamiętam jak to szło, ale chyba klikasz prawym na ikonę steama ( nie skrótu tylko to w prawym dolnym rogu tj działający program w danej chwili ) i wybierasz zakładkę steam guard , dane konta, ustawienia albo cos w tym stylu właśnie tu nie pamiętam gdzie to było i tam masz napisane dokladnie kiedy ci się skończy blokada handlu . po prostu posprawdzaj wszystkie opcje po kliknięciu prawym przyciskiem myszy, na pewno gdzieś tam ta informacja będzie ;)
potrzebuje pomocy Na początek restarcik komputera. Potem sprawdzasz połączenie. Sprawdź czy steam nie jest na liscie blokowanych programow systemu windows. Jeśli nic nie pomaga spróbuj przeinstalowac na nowo Steama (odinstaluj i zainstaluj) powinno pomoc. Jeśli zadna opcja z powyższych nei pomoże musisz się zgłosic do supportu.
pomocy dobre żiomli z ulicy musisz wejść sobie w zakładkę społeczności steam, a potem wpisujesz sobie mapy cs go i ci wyskakują przeróżne. Jak znajdziesz taką która ci się spodoba, to na dole klikasz guzik subskrybuj i automatycznie dodaje się do twojej listy map. Potem wystarczy wejsc do CS'a wybrac zagraj z botami i opcję Warsztat - w tej zakładce bedziesz miec wszystkie te mapy, ktore wczesniej zasubskrybowałeś.