Honory O ile się nie mylę to z kolorami jest tak: Honorowy-czerwony Mentor-niebieski Przyjaciel-zielony Społecznik-żółty Mam też własne pytanie. Jak to dokładnie działa, nie można mieć 2 widocznych wstążek ale czy ogólnie może ich być więcej np. do wyboru przed rozgrywką jak ikonki. Jeżeli nie to czy jest jakiś schemat który mówi o tym którą będzie widać ?
Czy można tak budować postacie? Statystyki ogólne chyba się nakładają na siebie o ile się nie mylę ale efekty już nie i dlatego się nie składa. Ogólnie jak byś dał 6 Rabadonów to powinieneś dostać to 720 AP ale % z pasywu będzie pojedynczy tak jak być miał tylko jeden kapelusz + AP np. z run choć wszyscy wiemy ze tyle sie nie da mieć ;)
Skórki już nie dostępne Zależy mi tylko na skinie konta nie zamierzam kupować mam własne :P i na nim kilka skinów, nie kupuje tych które mi się nie podobają. Jak jakaś postać nie ma skina który by mi się podobał to szkoda kasy, by robić tak jak niektórzy żeby mieć przynajmniej 1 do wszystkich champów, totalna głupota. Dlatego zależy mi na tym konkretnym skinie. Nie pojmuje czemu RITO dało go do skarbca, Azirowi też zabiorą w końcu ta sama tematyka bo na logikę powinni.
Profil przywoływacza, Historia gier Mam małe pytanko. Czy ktoś z was wie (czy/jak) zrobić by dane mojego profilu przywoływacza (głównie historia gier) stały się prywatne i/lub nie widoczne dla wszystkich prócz mnie (lub osób których bym chciał). Wolał bym się nie tłumaczyć z powodu mojego pytania ale w skrócie mam dość spowiadania się z każdego aspektu mojego meczu przed moim mniej lubianym towarzystwem.