Siemka
Gracie w csa ? Jeśli tak to założe się że chcielibyście jakieś skiny, a ja akurat znam całkiem niezły sposób na zarabianie. Polega to na tym że gracie 1v1, 2v2, 5v5 itp, zdobywając coinsy, które później możecie wymienić na skiny. Proste ? Jeśli macie ochotę spróbować, klikajcie śmiało w linka poniżej 😄

http://zengaming.co/r?zen=1183510

Jeśli chcielibyście zagrać ze mną, nie krępujcie się żeby mnie zapraszać: Jelani1337
Siemka
Gracie w csa ? Jeśli tak to założe się że chcielibyście jakieś skiny, a ja akurat znam całkiem niezły sposób na zarabianie. Polega to na tym że gracie 1v1, 2v2, 5v5 itp, zdobywając coinsy, które później możecie wymienić na skiny. Proste ? Jeśli macie ochotę spróbować, klikajcie śmiało w linka poniżej :)

http://zengaming.co/r?zen=1183510

Jeśli chcielibyście zagrać ze mną, nie krępujcie się żeby mnie zapraszać: Jelani1337
Witam :))))))))))))) Czasami niektórzy gracze, mają program do nagrywania swoich rozgrywek zwany "Lol Recorder" I to on w jakiś sposób powoduje tzw. "bug splaty". Wiem bo sam tak miałem. Jeśli go masz to odinstaluj, i zainstaluj ponownie. Jeśli to nie zadziała (lub jeśli nie masz tego programy) spróboj uruchamiać Lol'a przez administratora. Jak nic innego nie pomoże to odinstaluj i zainstaluj ponownie całą gre.
jaka linia jest najlepsza do kerowania? Jungla, ponieważ gdy grasz na tej pozycji możesz wspomagać wszystkie linie, dzięki czemu będą lepiej sobie radzić przeciwko przeciwnej drużynie. Miej na uwadze że nie każdą grę się da wykerować :( Najlepiej sobie znaleźć ogarniętego kumpla, który grałby na adc, a Ty byś go wspomagał supportem !
Sentiele sklep Przez cały czas w grze jest rotacja siedmiu sentineli, które są dostępne przez tydzień i mozna nimi grać za darmo. tydzień pozniej nastepuje losowanie, ktore wybiera kolejnych. Sentinele z poprzedniej rotacji nie będą dostępne do czasu aż zostaną wylosowane. Jest to po to by można było wyprobować sentinele ktorych nie masz zakupionych i jeśli któryś z nich Ci się spodoba, możesz go zakupić by nie czekać na kolejną rotację :) Każdy z sentineli jest inny, posiada swoje wady i zalety. Ja osobiście gram Cobrą, bardzo mi się podoba więc polecam !