Jeegit
Jeegit napisał na forum gry Polwars
Konto w grze. Konta całkowicie nie można usunąć. Możesz je zamrozić na miesiąc lub całkowicie zablokować. Za odblokowanie trzeba zapłacić kasą. Jeżeli Ci to nie przeszkadza to zostaw postać sępom.
Gdzie jest przycisk KUP Moim zdaniem jest błąd w tej instrukcji, zamiast tego wejdź na stronę gry ghost recon phantoms, tam znajdziesz przycisk kup. Wybierz płatność w złotych, potem Pay safe card. Zaznacz wysokość doładowania. Wpisz otrzymany kod. Przydał by się plusik :)
Gdzie jest przycisk KUP Też się z tym borykałem Moim zdaniem jest błąd w instrukcji. Zamiast tego przejdź na stronę http://ghost-recon.ubi.com/ghost-recon-phantoms/pl-pl/home/. Zaloguj się na stronie. Przycisk kup jest w centralnej części strony. Wybierz PAYSAFE card. Zaznaczać opcję która Cię interesuje i wpisujesz otrzymany kod. polecam odbieranie doładowania w weekend dostaniesz bonus. Przydał by mi się plus :)
Punkty z dogry Po otrzymaniu kodu od dogry.pl wejdź na stronę http://ghost-recon.ubi.com/ghost-recon-phantoms/pl-pl/home/. Wybierz zakładkę "KUP". Następnie zaznacz "paysafecard". Wybierz odpowiednia ilość GC i wpisz kod otrzymany od dogry.pl
Kod na GC (ghost coin) Sorry ale nie napisałeś za wiele. Poza tym nic co wszyscy wiedzą. Użyłem wymiany punków na GC i przyszedł do mnie kod oraz informacja że na stronie dogry.pl/ghost-recon-phantoms mam szukać przycisku KUP. Może jestem ślepy ale nie widzę takiego przycisku.
Pobieranie DLC ze steam'a Mam problem z pobraniem DLC ze steam'a. Po zaznaczeniu DLC do pobrania pojawia się komunikat "Wystąpił problem podczas dodawania tego produktu do twojego konta Steam." Czy muszę mieć grę zainstalowaną przez Steam? A jeżeli zainstaluję ją jeszcze raz przez Steam, to czy będę miał dostęp do swojego tymczasowego konta?